Anasayfa > Hizmetler > Yavru Köpek Eğitimi

Yavru Köpek Eğitimi

YAVRU KÖPEKLERE VERİLEN EĞİTİM KÖPEKLERİN GELECEĞİNE SAĞLIKLI BİR ZEMİN HAZIRLAMAKTADIR


Yavru köpeklerin eğitim sürecinde köpek sahiplerinin yanında olan firmamız sunduğu kaliteli eğitim olanağıyla hatasız bir öğrenme süreciyle kısa sürede yavru köpeklerinin dış dünya ile tanışmasına yardımcı olmaktadır. Yavru köpeğin sahibine olan bağlığının ve güvenin tam olması noktasında köpeğe doğru liderlik yapmanın önemini vurgulayarak verilen eğitim ile ilerdeki köpek konumumu belirileceğinden dolayı bilinçli bir eğitimin verilmesi gerekmektedir.Erken dönemde eğitime başlamanın önemini yalnızca verdiklerinizin karşılığını size sunması ortaya çıkarmaktadır. Yavru köpeklerin öğrenme ve içgüdü anlama yetileri hızlı olmasından dolayı zorlanmadan kısa sürede köpeğe kazandırılmak istenilen nitelikler kazandırılabilmektedir.

Tuvalet eğitimi dışında yavru köpeğin sosyalleşmesi ve ev ortamında köpek sahibi olmadan yalnız kalmaya alışması gerektiği dışında yavru köpeklerde yer alan ısırma ve kemirme alışkanlıklarının kemikleşme sorunu yaşanmadan önüne geçilmesi noktasında bilinçli olan profesyonel çalışanlarımız gerçekleştirdiği eğitim programıyla yavru köpeklerinizden ayrılmadan eğitim almalarını sağlamaktadır.

 


Eğitmenlerimiz yavru köpeklerinizin günlük uygulaması gereken programı oluşturarak öğrenme süreçlerinde kaliteli zamanın kaliteli sonuçlar sunmasını sağlamaktadır. Gerek duyulan box eğitimi dışında nasıl bir egzersiz programı içerisnde yer almaları gerektiğini sunmaktadır. Yavru köpeklerinizin var olan düşünme ve davranış şekillerinin hatasız olması sağlanarak olası karşılaşılacak olan agresyon ile havla ve ısırma sorunlarını ortadan kaldırmaktadır.

Gerekli olan beslenme ihtiyaçları dışında gerekli olan bakım ve tuvalet eğitimleri sağlanırken yavru köpeğiniz ile kurmanız gereken iletişim konularına kapsamlı bir şekilde yer verilmektedir.
Firmamıza ulaştığınız takdirde yavru köpeklerinizin yaş ile cinsi dışında lokasyonunuz paralelinde yeri ve süresi hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Resimler


whatsapp WhatsApp telefon Hemen Ara