Anasayfa > Hizmetler > Eğitime Başlama

Eğitime Başlama

KÖPEK EĞİTİMİNE BAŞLAMA ZAMANINI DİKKATE ALARAK YÜKSEK BİR ÇİZGİDE BAŞARI ELDE EDEBİLİRSİNİZ


Köpek alma noktasında en başından beri dikkat edilmesi gereken önemli nokta tercih edilen köpeğin yavru olmasıdır. Çünkü yavru köpeğin eğitimi kabullenerek şekil alması daha kolay olup önemli bir zaman dilimi içerisinde yer almalarıdır. 2 ya da üç aylıkken köpek eğitimlerine başlanılarak zor süreçlerin kolay aşılması sağlanabilmektedir. Yaşanılan büyük sorunlardan olan ve köpek sahiplerinin ilk olarak eğitim almalarını istedikleri beslenme, tuvalet ve insanlar arasındaki bozuk iletişim nedeniyle bireyler üzerine atlama ya da kemirme sorunları 2 ila 6 ay arasında şekillenmektedir.  Bu nedenle eğitimin doğru cevaplar sunması adına alanında uzman eğiticiler tarafından eğitimin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kulübümüz köpeğinizin alması gereken tüm eğitimleri köpek sevgisi içerisinde ele alarak uygulayıp verimli sonuçlarla buluşmanızı sağlamaktadır.

Aldığınız köpek her ne kadar şecereli anne ve babadan dünyaya gelmiş olsa da öğretilen yanlış bilgiler köpekte yer edinerek yanlış davranış şekilleriyle karşılaşmanıza neden olacağından dolayı doğru bilgilerin yer edinmesi kulübümüz çalışanları tarafından sağlanarak köpeğinizin sahip olduğu kaliteyi koruması ve kendini geliştirmesi sağlanmaktadır. Köpekle birlikte sizlerinde köpek konusunda bilgi sahibi olup gerekli olan ihtiyaçlarını doğru karşılayabilmeniz adına gerekli bilgileri edinme dışında köpeğinizle birlikte eğitim sürecini elde etmenizi sağlayan firmamız köpeğinizle birlikte pratik elde etmenize olanak sağlamaktadır. Uyguladığımız Vega Da Lyra Dog Club programında 2 ila 5 ay arası bir eğitim süreci sağlayarak kendi köpeğinizin kendi eğitmeniz ve idare etmeniz sağlanarak sorunsuz bir sosyal yaşantı içerisinde yer almanızı sağlamaktayız. Beraber büyütme programımızda çalışmaların gönül rahatlığıyla takip edilmesini sağlamanın dışında var olan sorunlarınıza çözümler sağlamaktayız.


Köpeklerin motor şablonları içgüdüsel olarak hareket etmeye yönelik olsa da çevrenin sunduğu etkiyle tekrarlanma sıklığı davranışlar üzerinde etkili olarak kalıcı olmasını sağlamakatdır. Bu nedenle eğitim sürecinde 3 ya da 4 haftalıkken başlanılması hatasız bir eğitimin elde edilerek yüksek verimlerle sonuçlanmasına neden olmaktadır. Bu süreçte zihinsel uyarım dışında farkındalık ve öğrenme süreci elde edilmektedir. Geç kalınmışlık sürecini göz önünde bulunduran kulübümüz istenilen her köpeğe rahatlıkla eğitim verebilmektedir. Köpeklerin taşıdıkları özellikler birbirinden farklı olmasına karşın hepsinin de öğrenmesi gereken ilk eğitim lidere saygı duymaktır.

Bu bilinçli hareket eden kulübümüz sunduğu kapsamlı kaliteli eğitimlerle dikkate alınan bir lider eğitici ve öğretici olmanıza olanak sağlamaktadır. Ev köpeklerinde ev terbiyesi kapsamında eğitim sağlayarak serbest ve kısıtlı alanları tanıtarak köpeğe ait alanlar içerisinde özgürlüğünü yaşaması aşılanmaktadır. Köpek sahiplerinin alması gereken eğitimler arasında önde gelen ısırma kemirme davranışlarını engelleme ve havalandırma rutinin yer almasını sağlama dışında motivasyon kullanım dikkate alınarak gerekli sonuçların elde edilmesi kulübümüz güvenle sağlamaktadır.


Eğitmek istediğiniz köpeğinizin farklı özelliklerini ve yeteneklerini ayrı bir şekilde ele alarak en doğru eğitimin verilmesini sağlayan kulübümüz gerekli olan egzersiz eğitimlerini de sağlayarak köpeklerin her ihtiyacının doğru şekilde cevap bulmasını sağlamaktadır. Motivasyona dayalı pozitif eğitim sistemi ile köpeklerin içgüdü noktasında beslenerek güçlenmelerini sağlayıp eğitimlerini zevk alarak tamamlamalarını ve eğitim sürecinde gerekli her ihtiyaçlarının modern alanlarda giderilmesini sağlamaktayız.

 
 

Resimler


whatsapp WhatsApp telefon Hemen Ara