Anasayfa > Hizmetler > Köpek Temini

Köpek Temini

SATILIK KÖPEKLER
Aşağıda belirttiğimiz her ırkın yavrusundan elimizde her zaman şecereli yavru veya yetişkin eğitimli, eğitimsiz köpeklerimiz bulunmaktadır.

 satılık yavru köpek

 

Satılık Yavru Köpek

BÜYÜK IRKLAR
--------------------

Rottweiler
Doberman
Alman Kurdu
Cane Corsa
Belgian Malinois
Border Colie
Chow Chow ( Cin Aslanı)
Labrador

KÜÇÜK IRKLAR 
---------------

Jack Russell Terrier
Toy Poodle
Pomeranian
Frenç Buldog
Maltese Terrier
Pug

 

Yavruları Elimizde Mevcut, Siparişe AÇIK tır.

 

Hause Of İstanbul Merkezimizde köpek temini için kendi bünyesinde SCR lı Köpeklerle üretim yapmakla birlikte siparişle yurt dışından ve yurt içinden, alanında uzman üreticilerden temin edilmektedir. Köpek almak isteyen köpekseverlerle yaptığımız görüşmeler neticesinde (sahip eğitimi) ve kişilerin talepleri doğrultusunda amaç ve konumlarına uygun köpeği en kısa sürede garantili olarak temin ve teslim etmekteyiz.

Yavrular merkezimize geldikten sonra eksik aşıları, parazit kürleri, sosyalizasyon eğitimini tamamladıktan sonra sahiplerine teslim edilmektedir. Yavru köpeği sahibine teslim etmeden önce köpeğin karakteristik özellikleri ve köpeğin yetiştirilme planı da hazırlanıp sahibine verilir.

Köpek temin ettiğimiz özel ve tüzel kişi ve kuruluşlar, alanlarında uzman olup, kendilerini sektörde kanıtlamış kişilerdir. Karakteristik hiçbir özelliği olmayan, zeka düzeyi düşük, dengesiz köpeklerin (ticari amaçla satılan) gelişme ve eğitim safhalarında yarattıkları sıkıntı ve olumsuzlukları uzun yıllardır gözlemlemekteyiz. Bu nedenle siparişle, kaliteli yavrular getirtmekteyiz.

 

Köpek Temini

Köpek sahibi olmaya karar verdiyseniz şanlısınız. Çünkü köpekler size her zaman güvenebileceğiniz bir dostluk sunar. Bağlılıkları ve sadakatleriyle her zaman yanınızda olabilecek olan köpek dostlarınızı edinmek, onları eğitmek ve onlar hakkında bilgi almak için uzman bir kurum olan Hause of Istanbul’a başvurabilirsiniz.

Bu kurum hem köpek üretimi hem de köpek eğitimi konusunda geniş kapsamlı bir hizmet sunuyor. Yavru bir köpek satın almak isteyen herkes başvurabilir ve kendisi için en uygun köpeği temin edebilir. Hangi tür köpek alacağınız konusunda burada çalışan uzmanlardan destek alabilirsiniz.

Hangi Tür Köpeği Satın Almalısınız?

Evinizde köpek beslemeye başlamadan önce evinizin özelliklerini bir gözden geçirin ve Hause of Istanbul çalışanlarına eviniz hakkında gerekli bilgileri verin. Her köpek her evde beslenmez. Bazı evler büyük ve daha çok hareket ihtiyacı olan köpekler için uygun olmayabilir. Öncelikle fiziksel koşullarınızın ne kadar yeterli olduğunu değerlendirip köpek cinsi konusunda ona göre karar verirsiniz.

Köpek edinirken ikinci en önemli konu ise hangi amaçla köpek sahibi olmak istediğinizdir. Sadece size ve ailenize bir dost olması amacıyla mı köpek sahibi olmak istiyorsunuz? O zaman bu koşullara uygun bir köpek almalısınız. Cinsi ve türü buna uygun bir seçim yapmalısınız. Pek evinizi ya da sevdiklerinizi korumak amacıyla mı köpek almak istiyorsunuz. Bu durumda ise size gerçek anlamda bir koruma sağlayabilecek olan bir köpek seçmeniz gerekiyor.

Köpeğiniz İçin Gereken Her Şey

Öte yandan bir sokak köpeği edinmek isteyen ya da barınaktan bir köpek sahibi olmak isteyenler de olabilir. Barınak koşullarını ve sokakların halini düşünürsek bu da oldukça değerli bir istektir. Hause of Istanbul, nasıl olursa olsun köpek sahibi olmak isteyenlere tam anlamıyla yardım eden ve sağlıklı bir pet kültürünün gelişmesi için çalışan bir kurumdur.

Özellikle barınaktan köpek sahibi olmak isteyenlere de yardımcı olur. Bunun dışında kurumda yetiştirilen yavru köpeklerden de köpek temin edebilirsiniz. Yavru ya da yetişkin sahibi olduğunuz köpeğin eğitimi için de Hause of Istanbul her zaman yanınızdadır.

Yavru ve Yetişkin Köpek Eğitimi

Köpek eğitimi köpeğiniz daha iki aylıkken başlaması gereken ve belirli aşamaları olan bir süreçtir. Eğitim köpek küçükken başlarsa çok daha başarılı olur. Ama dediğimiz gibi siz barınaktan ya da sokaktan daha büyük bir köpek edindiyseniz de eğitimi mümkündür. Sadece bunun için gerekli profesyonelliğe ve deneyime sahip olan bir yere başvurmanız gerekir.

Hause of Istanbul, her türden ve her yaştan köpeğin eğitimi konusunda size tam bir destek sunabilir. Buradaki eğitimciler yeterince deneyim sahibi ve alanında uzmandır. Kurumun eğitim sistemi, pozitif eğitimdir ve köpek eğitiminde en başarılı sistemlerden birisidir.

Pozitif Eğitim Nedir?

Köpekler zorlanarak ya da ceza verilerek eğitilmez. Öncelikle onların sizinle güvenilir ve samimi bir ilişki kurması gerekir. Size güvenmeleri için gerekli olan şeyler konusunda da Hause of Istanbul çalışanları size yardımcı olacaktır. Sahibi ve köpek arasında sağlam bir ilişki kurulduktan sonra pozitif eğitim süreci devam eder. Pozitif eğitimde köpeğe ceza vermek yerine olumsuz davranışlarının desteklenmemesi ve olumlu davranışlarının ödüllendirilmesi uygulanır.

Köpekler her zaman ilgiye ihtiyaç duyan, zorlanmadan ve pozitif bir şekilde eğitilmesi gereken canlılardır. Yanlış bir zamanda verilen yanlış bir eğitim de çok kötü sonuçlara yol açabilir. Hause of Istanbul size köpek sahibi olma, köpek eğitimi, köpek oteli ve pet taksi gibi hizmetler sunan profesyonel bir kurumdur. 

 

Resimler


Kategoriler

whatsapp WhatsApp telefon Hemen Ara