Anasayfa > Hizmetler > Köpek Oteli

Köpek Oteli

KÖPEĞİNİZDEN AYRI KALMA ZORUNLULUĞUNUZA GÜVENİLİR KÖPEK PANSİYON HİZMETİ


Köpeklerin her türlü ihtiyaçlarını, köpeklerinizden zorunlu uzak kalma zamanlarınızda karşılayan güvenilir köpek pansiyonumuz, misafirlerini en ince detayına kadar ele alarak her birinin taşıdığı özelliklerle rahat etmelerini sağlamaktadır. Her bir köpeğin rahat etmesi adına 2.000 metre karelik bir alanda kurduğumuz tesislerimizde 12,5 metrekarelik nezih odalar köpek misafirlerimiz için oluşturulmuştur.

Hijyen konusunda sizlerin taşıdığı hassasiyetin üstünde bir hassasiyetle oluşturduğumuz EPOXİ zemin ve daimi bir dezenfekte işlemi gerçekleştirilmektedir. Misafirlerimize sunduğumuz ferah odalar, ihtiyaç doğrultusunda güneş ve gölge olanaklarını karşılayacak nitelikte hazırlanmış olup 7 metrekarelik kapalı odalar da gece konaklamasına uygun nitelikte modern bir dizaynla oluşturulmuştur.Köpeklerin ihtiyaç duydukları temiz havayı açık alanlarda geniş bir şekilde elde etmeleri adına 25 metrekarelik oluşturulan alan dışında gün içerisinde keyfili bir zaman diliminde yer almaları adına firmamız oyun oynama ve havalandırma olanağını sağlayan dış mekânla hizmet sunmaktadır. Havalandırma sonucunda farklı bir sürpriz konuklarımıza ikram ederek ödül mamalarıyla buluşturmaktayız.

Personelimizin ilke olarak benimsediği iş değil yaşam felsefesi çerçevesinde hareket etmeleri sonucunda güven ve samimiyet ön planda tutularak köpeklerle güçlü iletişim kurularak hizmet sunulmaktadır. Sunduğumuz hizmetler arasında yer alan özel servis imkânıyla her konumdan köpeğinizi güvenle alıp, yine sizlere dilediğiniz anda güvenle teslim etmektedir. Köpek Eğitimi konusunda üst düzey sertifikalara sahip olan eğitmenlerimiz sadece köpek eğitimi alanında değil eğitmen yetiştirme alanında da uluslararası etkinliklerde birçok ödüle sahiptir.


Köpeklerin cins ya da ırk ayrımlarını yapmayarak her türlü köpeğe kapsını açan güvenilir pansiyonumuz beslenme konusunda da hassas davranarak beslendikleri düzenin bozulmamasına özen göstermektedir.
Sizlerde köpeğinizden kısa ya da uzun süreli ayrı kalmak zorunda kalırsanız en güvenilir çalışma prensipleriyle alanları sunan firmamızdan yardım alabilir ve köpeklerinizin huzurlu alanlarda soluklanmanızı köpek pansiyonumuzda sağlayabilirsiniz.

Köpek Oteli

Kısa bir süreliğine de olsa seyahat etmek zorunda olan bir köpek sahibi şehir dışına gidecekse köpeğini bırakacak yer konusunda sorun yaşayabilir. Akla ilk gelen şey, bir komşu ya da arkadaşa bırakılmasıdır. Özellikle de köpek sahibi olan birisine bırakmak ilk bakışta mantıklı görünebilir. Ama bu durum beraberinde bazı sorunlar getirir.

İlk olarak arkadaşınız ya da komşunuzun köpeği ve sizin köpeğiniz anlaşamayabilir. Cinsleri ve türleri arkadaş olmaya uygun değildir ve bu şekilde bir araya getirilmeleri önemli sorunlara yol açabilir. Bu sorunları çözmek ve her ikisine de gerektiği gibi bakabilmek için arkadaşınızın köpekler konusunda profesyonel bir uzman olması gerekir.

Köpekler Hangi Ortamlarda Kendini Güvenli Hisseder?

Köpekler bazen hem insanlara hem de diğer hayvanlara karşı saldırgan bir tutum sergileyebilir. Bunun arkasındaki nedenleri bilmek için uzman olmak gerekir. Saldırganlık probleminin çözümü için mutlaka doğru bir eğitim ve doğru bir yaklaşım gereklidir. Birden fala köpeğin aynı ortamda sağlıklı bir şekilde yaşaması için de sağlıklı ve güvenilir bir ortam şarttır. Bu da ancak alanında uzman eğitimciler ve köpekler için yeterli alanın sağlanması ile mümkün olur.

Bütün ihtiyaçları gerektiği gibi giderilmiş ve doğru bir şekilde yaklaşılan köpeklerde sorun yaşanmaz. Siz seyahatte iken köpeğinize böyle bir ortam sağlamak için de seçmeniz gereken yer uzmanlar tarafından kontrol edilen bir köpek oteli ya da pansiyonudur.

Profesyonel Uzmanlarca Kontrol Edilen Bir Köpek Oteli

Çalışmaya başladığı ilk günden beri köpeklerle sağlıklı bir iletişimi ve doğru bir köpek kültürünü benimsemiş olan Hause of Istanbul köpek sahibi olmak isteyenlere yardımcı oluyor. İstanbul’un en iyi köpek eğitim merkezlerinden birisi olan bu kurum, köpek üretimi ve eğitimi konusunda son derece güvenilir bir yerdir.

Dilediğiniz her türden köpeğin eğitimi konusunda kurumdan ve profesyonel çalışanlarından yardım alabilirsiniz. Hause of Istanbul aynı zamanda bir Köpek Oteli olarak çalışıyor. Sizin dışarıya seyahat etmek zorunda olduğunuz zamanlarda köpeğinize en iyi şekilde bakabilecek olan en güvenilir yer burasıdır.

Neden Köpek Oteli?

Seyahata çıktığınızda köpeğinizi arkadaşınıza bırakırsanız ve üstelik onun da köpeği varsa köpeğinizin yeterince mekana sahip olması mümkün olmayabilir. Yani arkadaşınızın evi onun sağlıklı bir şekilde vakit geçirmesi için uygun değildir. Özellikle de birden fazla köpek için uygun olabilecek bir yerin belli bir genişlikte olması gerekir. Hause of Istanbul çok sayıda köpeğin rahatça dolaşabileceği ve kendisini iyi hissedebileceği kadar gerekli olan mekana sahiptir. 

Yeterli alana sahip olmayan köpekler de agresyon sorunu yaşanır ve bu köpekler temel ihtiyaçlarını gideremezler. Her canlı gibi onların da ihtiyaçlarının karşılanmasına ve ilgi görmeye ihtiyacı vardır. Bu yüzden seyahatten döndüğünüzde garip huylar geliştirmiş ve daha agresif davranan bir köpek görmek istemezseniz onu en güvenilir yerde bırakmalısınız.

Köpekler Nelere İhtiyaç Duyar?

Farklı tür köpeklerin farklı ihtiyaçları söz konusudur. Bu türlerin ortak bir alanı paylaşması için alınması gereken önlemler de olabilir. Herhangi bir şekilde iki farklı cinsi bir araya getiremezsiniz. Aralarında ciddi sorunlar yaşanabilir ve bu sorunlar sizin köpeğinizin daha sonraki davranışlarını da etkiler.

Köpeğinizin yeterince beslendiği, sosyal ve fiziksel ihtiyaçlarının karşılandığı ve profesyoneller tarafından gözetilen bir köpek oteli ararsanız Hause of Istanbul’a başvurabilirsiniz. Bu kurumda köpeğiniz siz yokken kendisini iyi hisseder ve yeterince geniş bir alanda iyi vakit geçirir. Her türlü sorunda etrafında uzman eğitimler bulunur ve siz dönene kadar en iyi şekilde bakılır.  

Resimler


whatsapp WhatsApp telefon Hemen Ara