Anasayfa > Hizmetler > İtaat Eğitimi

İtaat Eğitimi

KÖPEKLERDE İSTENİLEN EĞİTİMİ ÖZVERİLİ ÇALIŞMA SİSTEMİMİZLE KISA SÜREDE VERMEKTEYİZ

Temel ve ileri seviyede itaat eğitimini siz köpek sahiplerine sağlayan güçlü firmamız eğitimin kalitesi ve otoritenin etkisi ile alakalı olan bu eğitimi arkadaş köpek eğitimi programı ile sağlayarak sahip olmaktansa idareci olunmasını sağlamaktadır. Bu eğitim vasıtasıyla köpek ve sahibi arasında kurulan güçlü iletişimi ve dilini sağlamanın dışında lider duruşun elde edilmesi ile köpeğin sosyalleşme sürecinde neler yapılması gerektiği bilinciyle otorite olunmasını sağlamaktadır.

Teori olarak yer alan eğitim başlıklarımız arasında köpek nedir sorusunun doğru cevabı aranılarak eğitimde bilinçli bir başlangıç noktasının elde edilmesini sağlayan firmamız sürü davranışı ile hiyerarşi dışında köpeklerin gerekli olan bakım ile beslenme ihtiyaçlarının doğru karşılanmasına destek sağlayarak davranış problemlerinin önüne sağlıklı bir şekilde geçerek sağlıklı çözümler sunmaktayız.  Köpek sahiplerinin en çok zorlandıkları tuvalet eğitimi ve bakımı da ele alınarak yemek ve oyun güdüsüyle motivasyon yaratmaları konusunda bilinçlendirmekteyiz. Yer alan kavramların net olarak bilinmesi ve alfa ile dominasyon ve liderlik sorgulamalarını gerçekleştirerek yapılan işin önemini dile getirmekteyiz. Teoriler arasında box eğitimine yer verilmektedir.


Firmamız uygulanılan bu teoriler sonucunda pratik konusunda da çalışmalar gerçekleştirerek köpeğin tanınması ile kontrol ve idare etme tekniklerinin güven içerisinde kazanılmasını sağlamaktadır. Uzman eğitimcilerimiz tarafından eğitimde kullanılan malzemelere yer vererek tanıması ile olası yaşanılacak olan kontrolsüz ve kışkırtılmış agresyon problemlerine titiz çalışmalarla çözülmesi noktasında yardımcı olarak sağlıklı bir köpek davranışının kısa sürede kazanılmasını itinayla sağlamaktadır. Köpeklerde yaşanılan ve çözüm bulmak adına ne yapılacağı bilinmeyerek köpekle sahibi arasında büyük sorunların paralelinde gelişmesine neden olan yersiz havlama sebeplerini ortadan kaldırarak huzurlu bir yaşam alanına uyum sağlamaları kısa sürede kulübümüz tarafından sağlanılmaktadır.


Köpeklerin genel ihtiyaçları arasında yer alan beslenme süreçlerinde doğru beslenme şekillerini kazanarak yerden yemek yeme sorunlarını yaşamamaları adına sunduğumuz eğitim ile beslenme süreçlerinin kontrol altına alınması özveriyle kazandırılmaktadır. Köpeklerde ve köpek sahiplerinde en önemli unsurlardan biri olan vücut dili sağlanması dışında firmamız oyun oynama ihtiyaçlarının gereği nedeniyle oyun oynamayı öğretmektedir. Yaşanılan sosyal ortamlara uyum sağlayabilmeleri açısından köpeklere kalabalık ve dikkat dağıtıcı ortamlar da çalışma olanaklarını oluşturarak uyum endişelerinin ortadan kalmasına firmamız yardımcı olmaktadır.
                                                                                         

Eğitim sürecinde gerekli olan motivasyonun önemi bilincinde hareket ederek motivasyona yönelik itaat eğitim prensipleri dışında drive inşa etme süreçlerinde kapsamlı bir şekilde eğitimcilerimiz yer vermektedir.
Köpek sahiplerinin köpeklerinde olmasını istedikleri eğitimler arasında yer alan itaat konusunda da firmamız sağlıklı bir şekilde köpeklerin sahipleri ile beraber yürürken çekiştirme sorunlarını ortadan kaldıran eğitimler dışında takip, otur ve yat ya da bekle ve gel komutlarının da kısa sürede kazandırılmasını sağlamaktayız. Önemli bir diğer nokta ise köpeklerin istenilen pozisyonları alması ve bırak ile hayır komutunu öğrenmeleridir. Bu konuda da firmamız doğru yöntemler içerisinde köpeklerinizi sizlerden daha çok önemseyerek gerekli olan her detayı kazanmalarını sağlamaktadır.
 

 

Resimler


whatsapp WhatsApp telefon Hemen Ara