Anasayfa > Hizmetler > Pet Shop

Pet Shop

Hause Of İstanbul Pet Shop

Farklı sektörlerde faaliyetini sürdüren firmamız 2014 yılından itibaren Köpek Temini, Köpek Eğitimi Pansiyon hizmeti ve petshop sektörüne giriş yapmıştır.

Firmamız, konusunda uzman personelimiz, bilgi ve teknoloji tecrübemiz ile Türkiyenin her yerine internet sitemiz üzerinden toptan ve perakende olarak hizmet vermektedir.

Ayrıca kalite ve güvencesi ile öne çıkan çeşitli Yurt içi ve Yurt dışı Patentli markalara ait ürünlerin ithalatı firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Firmamız kısa sürede Türkiye nin en önde gelen pet shop ve köpek maması firmaları arasında yer alarak müşterilerine kaliteli ve güvenli bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Pet Shop

Köpeklerin beslenme, barınma ve farklı ihtiyaçlarının giderilmesi için pet shop alışverişi yapmanız gerekir. Her köpek yaşı, cinsi ve huylarına göre farklı bir beslenme düzenine ve farklı besinlere ihtiyaç duyabilir. Fiziksel ihtiyaçları tam olarak karşılanmayan köpekler de her zaman ciddi sorunlar yaşar. Bu yüzden köpek sahiplerinin ilk yapmaları gereken şey, köpekler için yeterli besini sağlamak ve onların fiziksel ihtiyaçlarının giderilmesidir.

Köpeklere artan yemekleri vermektense, ihtiyaçları olan besinleri vermek çok daha sağlıklı olacaktır. Köpek sahipleri köpeklerinin cinsini ve ihtiyaçlarını bilmeli ve ona göre pet shop alışverişi yapmalıdır. 

Pet Shop’larda Neler Bulunur?

Bir pet shop sadece hayvanların besinleri ve çeşitli aksesuarlarının satıldığı yer demek değildir. Aynı zamanda köpek temin edebileceğiniz bir yerdir. Bu yüzden köpek sahibi olmak isteyenler de profesyonel çalışanların bulunduğu bir pet shoptan yardım alabilir.

Hangi cins köpek alabilecekleri ve ne amaçla köpek edindikleri önemlidir. Her köpek bodyguardlık ya da koruyuculuk yapamaz, ayrıca ilk defa köpek sahibi olacak birisine de her cins önerilmez. Koruyucu mu yoksa sadece kendisi ve çocukları için yakın bir arkadaş olması amacıyla mı köpek sahibi olmak istediğine göre bir pet shopta uzman ve profesyonel birisi size yardımcı olmalıdır.

Köpek Aksesuarları

Köpeklerin temel ihtiyaçlarından birisi de kullanmanız gereken aksesuarladır. Bu konuda da başvuracağınız yer uzmanların bulunduğu bir pet shop’tur. Hem köpeğinize gerekli olan aksesuarlar, hem onun beslenmesi için gerekli olanlar ve hem de köpek sahibi olmak için bir pet shop’a başvurabilirsiniz. Ama bunun için başvuracağınız pet shop’ta size yardımcı olabilecek ve güvenilir uzmanların bulunması gerekiyor.

Hause of Istanbul, insanlar ve köpekler arasında sağlıklı ve düzenli bir ilişki kurulması ve sağlıklı bir pet kültürü gelişmesi amacıyla kurulmuştur. Pozitif köpek eğitimi ilkesiyle hareket eden bu kurum, pet shop konusunda da hizmet veriyor. Hem köpek sahibi olmak hem de köpeğinizin ihtiyaçlarını karşılamak için buraya başvurmanız mümkündür. Profesyonel olarak çalışan Hause of Istanbul üyelerinden, gerekli olan yardımı alabilir ve köpeğinize dair bütün ihtiyaçları sağlayabilirsiniz.

Köpek Eğitiminde Bilinmesi Gerekenler

Her köpeğin hem fiziksel hem de duygusal bazı ihtiyaçları vardır. Bütün bunları en sağlıklı şekilde yerine getirmek için bazen bir uzmana ihtiyacınız olabilir. Çünkü köpekler cinslerine göre de farklılık gösterir. Farklı beslenir ve sizinle farklı bir şekilde iletişim kurarlar.

İtaat eğitimi köpeklerin ihtiyaç duyduğu en temel eğitimlerden birisidir. Ancak onun da kesinlikle köpeğin cinsine göre doğru bir şekilde verilmesi gerekiyor. Köpek itaat edeceği ve güvenilir bir lidere sahip olmazsa istenildiği gibi davranmaz ve büyük problemler yaşar. Köpeğinizin bu konuda nelere ihtiyaç duyduğu konusunda ve fiziksel ihtiyaçları konusunda Hause of Istanbul’un pet shoplarına başvurabilirsiniz.

Her Köpek Aynı Şekilde Beslenmez

Köpek sahipleri özellikle sokaktan bir köpek edinmek istediklerinde mutlaka nasıl beslenmeleri ve nasıl eğitilecekleri konusunda profesyonel bir yardım almalıdır. Köpeğinizin bulunduğu yerin şartlarına göre farklı huylar geliştirmiş olabilir. Ayrıca her köpek aynı şekilde ve aynı düzenle beslenmez. Bazıları daha sık bazıları daha az yemek isteyebilir. Neler yiyecekleri ve ihtiyaçları konusunda da özenli davranmak gerekir. Bütün bunlar ancak bu alanda profesyonel olan birisinin bilebileceği şeylerdir.

Profesyonel ve deneyimli kadrosuyla size sadece bir telefon uzaklığında olan Hause of Istanbul, bütün bu konudalar güvenilir bir kurumdur ve size tam anlamıyla bir destek sunar. Köpek sahiplerinin ve köpek sahibi olmak isteyenlerin her zaman yanındadır.

 

Resimler


Kategoriler

whatsapp WhatsApp telefon Hemen Ara