Anasayfa > Hizmetler > Uzun Süreli Köpek Oteli

Uzun Süreli Köpek Oteli

En belirgin özelliği olan, sadık oluşlarıyla tanınan köpekler, birçok kişinin can yoldaşı, ev arkadaşı ve en iyi dostları olmuş durumda.Onlarla oturur, onlarla kalkar, birlikte yemek yer, gezmeye çıkar, hatta birlikte uyurlar.Kısacası aileden biri gibi olur bu sevimli dostlar.Sahipleri ile  aralarında bambaşka bir bağ oluşur.Bu kuvvetli bağ, tarif edilemeyecek kadar güçlüdür.
Patili Dostlarla Bağlılık
Patili dostlar, sevimli dostlar olarak da adlandırdığımız köpekler, birçok kişinin can yoldaşı hatta sırdaşı olmuş durumdadır.Ne yazık ki ihanet, yalan, dolan, çıkarcılık, düşmanlık ve istemezlik hepsi insanoğluna ait özelliklerdir.Patili dostlarımız sadıktır, vefalıdır.Sahibinin sözünden çıkmazlar.Öğretileni çabuk kavrama özelliğine sahiptirler.Akıllı ve eğitilmeye yatkındırlar.Tuvalet, yemek ve oyun gibi alışkanlıkları çok çabuk kavrarlar.Canları yanmadığı sürece, asla kimseye zarar vermezler.Sahiplerine çok bağlıdırlar.Bu dostlara sahip olanlar ise çok şanslıdırlar.Birlikte çok güzel vakitler geçirirler.Dertlerini rahatça anlatır, sırlarını paylaşırlar.
Bilirler ki, onlar kimseye söylemez ve çok iyi sır saklayıcılardır.Onların sağlığı ve mutlu olması için herşeyi en ince ayrıntıya kadar düşünüp, onlar için en iyisi olsun isterler.Ailelerinden, canlarından bir parça gibi olur.Bir anne için evladı nasılsa, sahipleri içinde bu dostları öyledir.Aralarında, tahmin edilmeyecek kadar, öyle güçlü bir bağ oluşur ki, bunu tarif etmeye kelimeler yetmez.Onlardan ayrı bir gün bile geçirmek istemezler.Fakat yaşam koşulları ve bazı nedenlerden dolayı ayrı kalmak gerekebiliyor.En zorlandıkları konu da, bu derece sevdikleri ve bağlandıkları bu patili dostlarını, bu gibi durumlarda kime güvenip, nereye emanet edecekleridir.Komşu, arkadaş veya aileye bırakılsa en fazla bir iki gün bakarlar, onda dahi zorlanırlar.
Bu bir iki gün dahi dostlarınızın psikolojik olarak etkilenmeleriyle, huysuzlaşmalarına neden olabilir.Bazı köpekler çok hassastır.Sahibi tarafından bırakıldığını farkettiklerinde, durgunlaşarak, yemeden içmeden kesilirler.Kimseye yaklaşmazlar.Ya suskunlaşıp içlerine kapanırlar.Ya da tam tersi bu kırgınlık ve kızgınlıklarını, saldırgan bir hal alarak belli ederler.Bu gibi zor durumlarda, yanınızda olarak, sizlere yardımcı olmak adına uzun süreli köpek oteli dostlarınız için hizmet vermekteyiz.Hayvan sever ve özel eğitim almış çalışanlarımız, dostlarınızın dilinden ve ruh halinden anlayarak, ona göre yaklaşırlar.Bu süreci, yara almadan, olumsuz etkilenmeden en hafif şekilde atlatmaları için çaba harcarlar.


Köpek Otelini Kimler Tercih Eder?
Köpek otelimizi tercih edenleri şöyle sıralayabiliriz;
• İş gereği şehir dışına ve ya yurt dışına çıkmak zorunda olanlar
• Tatil planı yapıp, dostlarını yanlarında götüremeyecek olanlar
• Geçici görevle başka şehre atananlar
• Başka şehirde okuyanla
• Hastalık, vefat gibi nedenlerden şehir dışına çıkacak olanlar
• Günlük çalışma zorunluluğu olanlar
• Köpeğinin eğitim alıp, sosyalleşmesini isteyenler
• Kısa bir süreliğine onlardan bu ayrılmak zorunda olanlar
• Ve daha birçok sebepten dolayı, dostlarından ayrılmak zorunda olanlar

Sahipleri için her an birlikte oldukları bu dostlarından ayrı kalmak çok zorken, onları kimlere, nereye emanet edecekleri düşüncesi daha da zordur.Gözlerinden sakındıkları bu dostlarını, aile, eş, dosta en fazla birkaç gün bırakabilirler.Daha önce köpek konusunda eğitimi ve deneyimi olmayan birisine teslim edildiği takdirde de hem sahip, hem de köpek açısından çok üzücü sonuçlar doğurabilir.Biz de uzun süreli köpek oteli olarak sizleri bu zor durumdan kurtarmak ve dostlarınıza yokluğunuzu aratmayarak mutlu olmalarını sağlamak amacı ile hizmet vermekteyiz.
Son zamanlarda uzun süreli köpek oteli ilgi oldukça yoğunlaşmıştır.Bazıları bu hizmetten haberdar olup, sürekli olarak bırakırken, bazıları ise bu otellerle yeni tanışmıştır ve böyle güzel ve güvenilir hizmetten nasıl haberdar olmadıklarından yakınmaktadırlar.

Köpek Oteli Nedir?

Tatil planları, iş hayatı, geçici görev veya okul gibi çeşitli nedenlerle, sevimli dostlar olarak adlandırdığımız, köpeklerinden bir süreliğine ayrı kalmak zorunda olanlar için, hizmet veren uzun süreli köpek oteli bulunmaktadır.Otelimiz tamamı ile köpekleriniz için hizmet veren bir işletmedir.
Özel eğitim almış, deneyimli çalışanlarımızla, gerekli tüm donanımlara sahip odalarımız ve bahçelerimizle, gerekli tüm güvenlik önlemleriyle ve veterinerlerimizin de işbirliği ile uzun süreli köpek oteli hizmeti vermekteyiz.Köpeğinizin her türlü yeme, içme, bakım, tuvalet ihtiyacı, oyun, yürüyüş, temizlik ve tedavi işlemleri tarafımızca karşılanıp, köpeğinizi mutlu etmek ve yokluğunuzdan etkilendirmemek adına elimizden gelenin daha fazlasını yaparak güvenli ve özenli çalışarak hizmet vermekteyiz.
Dostlarınızı rahat ettirmek adına herşey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür.Otel, etrafı geniş yeşil alanla çevrili açık bahçemiz ve geniş odalara ev sahipliği yapan kapalı alanımızdan oluşmaktadır.Dışarıda mis gibi havayı içlerine çekerek, doğa ile iç içe vakit geçirirken, içeride ise rahatça gezip dolaşıp, vakit geçirecekleri yerler ve rahatça uyuyabilecekleri kendilerine ait odaları, yatakları ve aktivite alanları bulunmaktadır. Ayrıca temizlik ve bakımlarının yapılacağı tam donanımlı banyolar, tuvalet ihtiyaçlarını karşılayacakları özel yerler de vardır. Kız dostlarınız için cıvıl cıvıl, pembe tonlarında odalar, yataklar bulunurken, erkek dostlarınız içinde mavi tonlarında renkler tercih edilmiştir.

Sunulan Hizmetler

Köpeklerinizin her türlü alışkanlıklarını, hoşlandıklarını veya sevmediği şeyler sizlerden  öğrenilerek, ona göre hareket edilir.
• Beslenme alışkanlıkları öğrenilerek, düzenli olarak yeme, içme ihtiyaçları karşılanır
• Tuvalet gereksinimi alışıldığı üzere giderilir
• Yürüyüş, koşu veya oyun gibi, sahibi ile yaptığı rutin aktiviteler yerine getirilir
• Rahat bir şekilde uyku uyumalarını sağlayan ayrı ayrı yataklar vardır
• Güzel vakit geçirecekleri kendilerine ait kulübe ve odalar mevcuttur
• Konuklara özel ayrılmış bahçe, eğlence ve eğitim alanı bulunmaktadır
• Herhangi bir olumsuzluk ve ya hastalık gibi durumlarda, dostlarınızla yakından ilgilenecek, uzman veteriner hekimler vardır
• Gerekli aşıları yapılır
• Özel kuaför tarafından gerekli bakımları yapılır
• Sosyalleşmeleri ve diğer arkadaşlarıyla uyum içinde olmaları sağlanır
• Evlerin, odaların, bahçe ve eğitim alanlarının düzenli olarak temizlikleri ve bakımları yapılmaktadır
• Köpekler türlerine göre ayrı yerlerde barındırılmaktadır
• Otelin her yeri güvenlik kameraları ile 7/24 izlenmektedir
• Kapıda güvenlik görevlileri bulunur
• Özel köpek eğitimi almış çalışanlarımız, misafirlerle ayrı ayrı ilgilenmektedir
• Yetişkin ve yavru köpekler ayrı alanlarda bakılmaktadır
• İstediğiniz zaman dostlarınızı görüntülü görüşme ile görebilirsiniz
Gün içerisinde sürekli fotoğraf ve videolarını çekerek sizlere iletilir. Gün içerisinde birlikte yapılanların bilgisi müşteriye gönderilir.

Eğitim ve Eğlence

Uzun süreli köpek oteli, dostlarınızın rahatlığı için, her türlü, yeme, içme, barınmanın yanı sıra, eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak için oyun alanları, bahçeler de bulunmaktadır.Oyun alanlarında, hoşlarına gidecek, eğlenceli vakit geçirebilecekleri oyuncaklar ve alanlar mevcuttur.Özel eğitmenlerimizin gözetiminde buradaki oyuncaklarla oynayarak güzel vakit geçireceklerdir. Bahçede, doğa ile iç içe, istedikleri gibi koşup, oynayıp negatif enerjilerini atabilecekleri alanlar vardır.
Özel eğitim alanlarında ise, komutlar eşliğinde atlama, koşma, yakalama ve hareket yapma gibi eğitimlerle gelişimlerine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.Daha önceden uzun süreli köpek oteli kiralama hizmeti alan müşterilerimiz, ürkek, kimseye yaklaşmayan köpeklerinin, otelimizde kaldıktan sonra gayet uysal, evcil ve uyumlu hale geldiklerinden sıklıkla bahsetmektedirler.

Sevimli Dostların Mutluluğu

Dostlarınız, uzun süreli köpek oteli  bırakıldığı andan itibaren, bizlere emanettir.Sağlıkları, mutlulukları ve güvenlikleri için her türlü imkân sağlanır.Fakat en önemli husus, onlarla yeteri kadar ilgilenerek, eğlenceli vakit geçirerek, yokluğunuzdan en az seviyede etkilenmelerini sağlamaktır.Yokluğunuzu aratmamak ve evlerinde hissi verebilmek adına büyük bir titizlikle çalışmaktayız.Onların mutluluğu bizim için herşeyden önemlidir.

Köpek Oteli Referanslarımız

En büyük referansımız, bizzat dostlarınızın kendileridir.Emanetinizi almaya geldiğinizde de, ne kadar mutlu olduklarını gördüğünüzde, ne kadar güzel vakit geçirdiklerini ve mutlu ayrıldıklarını göreceksiniz.Ayrıca sitemizdeki yorumlardan müşteri memnuniyetlerimize ulaşabilirsiniz.

Köpek Oteli Ne Kadar Süreliğine Kiralanır?

Bu tamamen müşterinin isteğine bağlıdır. Birkaç günlüğüne şehir dışına çıkmak zorunda olanlar, kısa süreliğine günlük olarak kiralarken, tatil planı yapanlarda birkaç haftalığına, uzun süreli köpek otelini kiralayabiliyorlar.
Çeşitli tayin veya görev gibi nedenlerden dolayı 1 yıl veya aşkın bir süre uzaklaşmak zorunda olanlarda uzun süreli köpek oteli kiralama hizmetlerimizden faydalanabiliyorlar.Bunun yanı sora köpek kreşi olarak da hizmet vermekteyiz.

Köpek Kreşi Hizmeti

Uzun süreli köpek oteli olarak ara ara hizmet verdiğimiz misafirler dışında, birde günlük düzenli olarak bırakılan misafirlerimiz vardır.İşleri gereği çalışmak zorunda olanlar, dostlarının canları sıkılmasın, keyifli vakit geçirsin, eğitilsin ve güvende olsun isterler.Bu nedenle de, günlük kreş eğitimi veren hizmetimizden faydalanırlar.Günlük kreşlerimiz normal bilinen kreş sistemiyle çalışmaktadır.Sabah istenilen saatte dostlarınız servisle, özel ilgilenen eğiticilerimiz tarafından alınarak, otele getirilmelerini sağlanır.
Burada her türlü beslenme ihtiyaçlarını karşılanarak, gerekli günlük bakımları yapılır.Çeşitli etkinliklerle, oyunlarla eğlenceli vakit geçirmeleri sağlanır.Ayrıca, eğitmenlerimiz tarafından beslenme, tuvalet ve komut eğitimi gibi birçok alanda kendilerini eğiterek, geliştirmelerini sağlıyoruz.Hepsi ile ayrı ayrı özel olarak ilgilenilmektedir.Yine akşam belirlediğiniz saatte de servisimizle dostlarınızı sizlere emanet ediyoruz.Böylelikle sahiplerinin gözü arkada kalmayarak, içleri rahat ediyor.Bazı köpekler, sahipleri olmadığında ve yalnız kaldıklarında tedirgin olarak, huysuzlaşabiliyorlar.
Ve bu durumda da, havlayarak veya çırpınarak etrafa zarar verebiliyorlar.Seslerinden rahatsız olanlar olabiliyor.Bu durum hem çevredekilere rahatsızlık verirken, hem de dostlarınızın psikolojisini olumsuz yönde etkileyebiliyor.Bu gibi durumların yaşanmaması adına bizleri tercih ederek, hem gözünüzün arkada kalmamasını sağlayıp, hem dostlarınızın sağlığını tehlikeye atmayıp, hem de diğer insanlar rahatsız edilmemiş olacaktır.

Köpek Oteli Kiralama Nasıl Yapılır?

Dostlarınızı isterseniz otele siz kendiniz bırakabilirken, isteğiniz doğrultusunda adresinizden bizde teslim alabiliriz.Her iki taraf içinde şartların bulunduğu teslim kâğıdı imzalanır.Bu belgede, hem otel, hem de müşteri için maddeler yer almaktadır.Belirli bir miktar ön ödeme alınır ve kalan miktar, emanetinizi aldığınız zaman hesaplaşılır.Köpeğinize ait bilgiler dosya ya kaydedilir.Nelerden hoşlanır? Beslenme alışkanlıkları nelerdir? Düzenli kullandığı ilaç ve ya tedavi aracı var mı? Sevdiği ve sevmediği hareketler, dikkat edilmesi gereken konular bu gibi köpeğinize ait bilgiler not alınarak, ona göre hareket edilir.
Gün içerisindeki etkinlikleri, her türlü hareketleri fotoğraf ve video olarak sahibine iletilir. İstediğiniz her an görüntülü arayarak, dostlarınızla hasret giderebilirsiniz.Uzun süreli köpek oteli bıraktığınız andan itibaren, misafirimizin yeme, içme, bakım, temizlik, güvenlik, sağlık ve eğitim gibi her türlü ihtiyaçları tarafımızca karşılanmaktadır.

Köpek Oteli Fiyatları Ne Kadardır?

Fiyatlandırma yine müşterinin bırakma süresine bağlıdır.Birkaç günlüğüne bırakılacaksa, günlük ücret baz alınarak hesaplanır.Haftalık veya aylık bırakılmalarda tarifelerden faydalanabilirsiniz.Bir yıl veya daha uzun süreli olan, uzun süreli köpek oteli kiralama için ise, indirimli tarifelerimiz vardır.Eğitim, barınma, beslenme, temizlik, bakım ve rutin kontrolleri fiyata dahildir.Özel mamalar, tedavilerinde ek olarak kullanılan iğne, ilaçlar veya özel gereksinimleri fiyata eklenmektedir.

Gözünüz Asla Arkada Kalmayacak

Uzun süreli köpek oteli ile gözünüz asla arkada kalmayacak.Sizin yerinizi doldurmak söz konusu bile olamaz ama yokluğunuzdan en az derecede etkilenmeleri adına elimizden geleni yapmaktayız.Misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlayarak, güzel vakit geçirip, mutlu ayrıldıklarını görmek bizlere işimizi daha da çok sevdirmektedir.Gözlerindeki o mutluluğu görebilmek bizlere de mutluluk verecektir.Uzun süreli köpek oteli ile ilgili her türlü soru, görüşleriniz ve kiralama işlemleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.
 

whatsapp WhatsApp telefon Hemen Ara