Anasayfa > Hizmetler > Uzun Dönem Köpek Konaklama

Uzun Dönem Köpek Konaklama

Günümüzde en iyi dostlarınız olan köpeklerinizin tüm bakımları yapılarak beslenme, tuvalet ve eğitim gibi ihtiyaçları karşılanarak rahat bir misafirlik sunan uzun dönem köpek konaklama hizmeti veren tesisler bulunmaktadır.Bu tesisler, çeşitli mecburi sebeplerden dolayıpatili dostlarından ayrı kalmak zorunda olanlar için hizmet veren köpek konaklama otelleridir.Son zamanlarda giderek yaygınlaşan bu hizmet, köpek sahiplerinin gözde mekânı olmuştur.Uzun dönem köpek konaklama hizmetleriyle kısa süreli ayrılıklarınızda hüzün yerini mutluluğa bırakacaktır.

Uzun Dönem Köpek Konaklama Hizmetinin Önemi

Her cinsi ayrı güzel ve tatlı olan bu sevimli dostların görünüşleri, renkleri, ırkları farklı olsa da hepsinin ortak olan ve sevilmelerindeki en büyük rolü oynayan sadık olma özellikleridir.Sahiplerini çok severler. Sahiplerine iyi bir arkadaş, vefalı bir dost ve aynı zamanda sırdaş olurlar.Sözlerinden asla çıkmazlar.Sahipleri güldüğünde onunla birlikte güler, ağladıklarında birlikte üzülürler.Asla ihanet etmezler.Hele sevildiklerini anlayınca, layık olabilme çabası ile daha da bağlanırlar ve tüm yeteneklerini, şirinliklerini ortaya koyarlar.
Onların yanında şaka dahi olsa, asla sahiplerine karışamazsınız.Çünkü buna izin vermezler.Koruyuculuk içgüdüsüne sahiptirler.Sahipleri ile bu sevimli dostlar arasında öyle güçlü bir bağ oluşur ki, gerçek bir evlat, kardeş sevgisi gibi. Sahipleri de böylesine vefalı ve arkadaş canlısı yoldaşlarını mutlu etmek adına bütün imkânlarını kullanırlar.Bu kadar bağlı iken, herhangi bazı sebeplerden dolayı ayrı kalmak gerektiğinde de, her iki taraf için de bu durum oldukça üzücü ve zor bir hal alır.
Böyle durumlarda hem sizleri bu zor durumdan kurtarmak adına, hem de dostlarınıza yokluğunuzu aratmamak ve onlara evlerindeki rahatlığı ve güveni tattırmak adına uzun dönem köpek konaklama otellerimizde sizler ve dostlarınız için hizmet vermekteyiz.Sadık dostlarınızın iyi ve mutlu olmalarını en az sizin kadar istiyoruz.Bu nedenlede onlar için en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Uzun Dönem Köpek Konaklama Otelinin Avantajları

Uzun yıllar çalıştınız, yoruldunuz ve güzel bir tatil hayalini kurarak bu yorgunluğu ve stresi üzerinizden atmak için planlar yaptınız.Ya da iş gereği bir süreliğine şehir yada yurt dışına çıkmanız gerekli, belki de uzun süreliğine okumaya gideceksiniz.Bunun gibi birçok nedenden dolayı köpek dostlarınızdan ayrı kalmanız gerekebilir.Fakat sizi düşündüren, yanınızda götürmeniz imkânsız olan dostlarınızı bu süreçte nereye bırakacaksınız? Kime güveneceksiniz? Uzun süreli kim bakar? İyi bakılır mı? Bu gibi kafanıza takılan sorulara uzun dönem köpek konaklama hizmetlerimiz ile son veriyoruz.
Köpeğinizi sizden emanet alarak, onlara herşeyin en iyisini, en güzelini düşünerek hizmet vermeye çalışıyoruz.Sizin kadar dostlarınızda bu ayrılıktan illaki etkilenecektir.Bizler uzman eğitmenlerimizin bilgisi ve deneyimleri sayesinde dostlarınızın ruh halini göz önünde bulundurarak ona göre hareket ediyoruz ve yokluğunuzdan en az derecede etkilenmelerini sağlıyoruz.

Köpek Konaklama Oteli Nedir?

Birçok nedenden dolayı, belirli süre dostlarından ayrı kalmak zorunda olanlar için hizmet veren otellerdir.Sahipleri tarafından mecburi nedenlerden dolayı bir süreliğine buraya bırakılan köpekler, adeta bir çocuk gibi sakınılarak, büyük titizlikle misafir edilirler. Bırakıldığı süreye göre belirli ücret ödenerek, köpeklerin gerekli tüm ihtiyaçlarının karşılanıp, bakımlarının yapılıp, eğitimlerinin verilmesi gibi hizmetler sunulmaktadır.Bu uzun dönem köpek konaklama otellerinin temel amacı, sahiplerinin gözlerinin arkada kalmaması ve içlerinin rahat etmesi adına, köpek dostlarının en iyi şekilde ağırlanıp, tüm ihtiyaçlarının giderilmesini sağlayıp, temiz ve güvenilir hizmet vererek, hem köpekleri mutlu etmek hem de sahiplerini zor durumdan kurtarmaktır.Otelimizde köpek dostlarınızı istediğiniz süre boyunca misafir ediyoruz ve tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz.Otelimizde her cinse ve yaşa göre ayrı geniş ve ferah odalar bulunmaktadır.Küçük odalar yerine geniş odalar, oyun alanları tercih edilerek, köpek dostlarınızın daha rahat hareket etmeleri sağlanmaktadır.
Serbest hareket ettikleri zaman ise özgür olduklarını hissederek daha mutlu ve özgüvenli olurlar.İşimizi büyük titizlikle yapıp, büyük başarılar sağladığımız doğrudur.Tek başaramayacağımız şey ise, köpek dostlarınızı size duyduğu özlemi gidermektir.Bunu başaramasak ta, bu ayrılık zamanını fazla etkilenmeden atlatmalarını sağlamak ve yokluğunuzdan en az derecede etkilenmelerini sağlamak için çalışmaktayız.Dostlarınızın ruh halini göz önünde bulundurarak, adımlarımızı ona göre atmaktayız.

Köpek Konaklama Hizmetleri Nelerdir?

Uzun dönem köpek konaklama otelleri hizmette sınır tanımıyor.Köpeklerinizi belirlediğiniz adresten aldırarak otele getirilmesini sağlayan servis hizmeti.Emanet edildiği andan itibaren güvenliği, sağlığı ve ihtiyaçları tamamen konaklama oteline aittir.Bizlerde elimizdeki bütün imkanlarıonları mutlu edebilmek ve güzel vakit geçirmelerini sağlamak adına seferber ediyoruz.Köpek bakımı ve eğitimi için özel belge almış, sertifikalı uzman ve deneyimli çalışanlar köpek dostlarınızla yakından ilgilenmektedir.Bu eğitmenler, köpek dostlarınızın dilinden anlayarak ona göre davranırlar ve onlara evlerinde hissi verebilmek için çabalarlar.
Dostların her türlü ihtiyaçları, beslenmeleri, temizlik ve bakımları otel çalışanları tarafından yapılır.Uzun dönem köpek konaklama hizmetleri arasında, veterinerlik hizmeti de bulunur.Olası hastalık veya kaza gibi durumlarda, anında hemen müdahale ederek, gereğini yapan, uzman veteriner hekimler vardır.Eğer gerekiyorsa aşıları ve düzenli tedavileride yine veteriner hekimlerimizce karşılanmaktadır.Yine beslenmeden tutunda, tuvalet ihtiyaçlarına varıncaya kadar hepsi çalışanlar tarafından giderilmektedir.Köpek dostlarınızın daha bakımlı görünmeleri için, ihtiyaçlarını karşılayacak kuaförlerimizde vardır.Yine eğitmenler eşliğinde, oyun oynayabilecekleri ve zevkli zaman geçirecekleri oyun alanları ve kendilerini geliştirecekleri eğitim alanları bulunmaktadır.Otel binasının içerisinde köpeklere ait odalar, özel yataklar bulunur.
Binanın dışında ise, keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak oyun bahçesi, köpek havuzu ve çeşitli eğitim aletleri bulunur.Bazı müşterilerimiz, mecburi ayrılıklar nedeni ile köpek dostlarını buraya bırakırken, bazıları ise ürkek, ortama ayak uyduramayan köpek dostlarının, eğitim almasını ve sosyalleşmesini sağlamak amacı ile uzun dönem köpek konaklama otellerini tercih etmektedirler.
Bu amaçla otelimize bırakılan köpek dostlara, uzman eğitmenlerimiz tarafından gerekli eğitimler verilerek ve diğer köpeklerle birlikte olup, onlarla uyum içinde olmaları sağlanır.Belirli süren eğitimin ardından, köpek dostlarınızın sosyalleştiğini, etrafıyla uyum sağladığını ve belirli komutları öğrendiğini göreceksiniz.Güvenilir ve kaliteli hizmetlerimizle sizlerin yanında olmaktan ve ihtiyaçlarınızı karşılamaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Köpek Konaklama Süresi Ne Kadardır?

Uzun dönem köpek konaklama otellerinde, süre ile ilgili bir sınırlama yoktur.Bu tamamen müşterinin seçimine kalmıştır.Bazı müşteriler, köpek dostlarını bir günlüğüne bırakırken, bazıları ise uzun dönem köpek konaklama hizmetimizden yararlanarak bir yıl veya daha uzun süre dostlarını emanet edebilirler.Bir haftalığına ailesinin yanına veya tatile gitme durumu olanlar ise haftalık konaklama hizmetini tercih ederler. Günlük hizmetlerimizden yararlanan misafirlerimizde vardır.Bunlar ise sabah alınıp, akşam evlerine bırakılırlar.Ücretlendirme süreye göre yapılır.Uzun dönem köpek konaklama fiyatları indirimli tarifeler üzerinden hesaplanır.Bu hizmetten memnun kalanlar, en ufak bir ayrılık söz konusu olduğunda, hiç şüphesiz ve düşünmeksizin geldikleri tek adres uzun dönem köpek konaklama otelleridir.Belirli süre hizmet vermenin dışında, bir de günlük kreş hizmeti ile de, yine birçok kişinin tercihi olmuş durumdayız.Günlük kreşleri normal çocuk kreşi gibi düşünün.
Çalışma hayatı olanlar, işe gittikleri zaman köpek dostlarının evde yalnız kalmayıp, hem güvende olmalarını sağlamak hemde eğlenceli vakit geçirerek, sıkıntılarını atmak ve gerekli eğitimlerini sağlamak amacı ile günlük kreş hizmetinden faydalanırlar.Yine bu kreş hizmetlerinden de, bir aylık, bir haftalık veya bir yıllık faydalanmak isteyenler vardır.Sürekli öğrencimiz olan sevimli dostlarımız içinde özel indirimli ücret tarifemiz vardır.

Gün İçerisinde Bilgilendirme Yapılır Mı?

Müşterilerimiz köpek dostlarını emanet edip güvende olduklarını bilseler dahi, onları görmeleri ve iyi olduklarına şahit olmaları için gün içerisinde istedikleri zaman görüntülü arama yaparak, köpek dostlarını görme şansları vardır. Ayrıca eğitmenlerimiz tarafından, köpeklerinizin gün içerisindeki tatlı halleri, oyun zamanları veya aktivite yaparken ki çekilen fotoğraf ve videolarını sahiplerine gönderilmektedir. Uzun dönem köpek konaklama otelimizde gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır. Böylelikle hem içiniz rahat edecek, hem de istediğiniz zaman, dostlarınızı görme şansınız olacaktır. Biz işimizi severek yapıyoruz ve dostlarınızı da en az sizin kadar seviyoruz.Ticari olarak bu hizmetten para kazanıyor olsak ta, esas amacımız bu sevimli dostlarla güzel vakit geçirerek, onların mutlu olmalarına şahit olmaktır.

Uzun Dönem Köpek Konaklama Oteli Güvenilir Midir?

Her alanda olduğu gibi köpek oteli sektöründe de uygunsuz koşullar olabilir ve olumsuz olaylar yaşanabilir.Bu nedenle köpek dostlarınızın güvenliği, sağlığı ve iyiliği için, onları emanet etmeden önce çok iyi araştırma yapmanız gerekmektedir. Hizmet alacağınız işletmenin güvenilir olmasına dikkat etmelisiniz.Faturalı işlem yapan, köklü ve tanınmış uzun dönem köpek konaklama otellerini seçmeniz, siz ve dostlarınız açısından iyi olacaktır. Hizmet alacağınız otelin, gerekli güvenlik ve eğitim sertifikalarını almış olmaları gereklidir. Bunların dışında oteli gezerek imkânlarınıtemizliğini ve hizmetlerini öğrenerek ona göre hareket edebilirsiniz.
Yeteri kadar temiz mi? Gerekli güvenlik önlemleri alınmış mı? Ne kadar süredir bu hizmeti veriyorlar? Bu ve bunlar gibi aklınızı kurcalayan soru işaretlerinize yanıt bularak, en doğru seçimi yapmanız gerekmektedir. Biz uzun dönem köpek konaklama oteli olarak sizlere gerek temizlik, gerek güvenlik, gerekse deneyim açısından her türlü garantiyi vermekteyiz. Bizimle çalışmaktan asla pişman olmayacaksınız ve bundan sonra şüphesiz tek adresiniz olacağımızın garantisini sizlere verebiliriz. Kendimize bu kadar güvenmemize sebep ise, daha önce hizmetimizden faydalanarak, büyük memnuniyetle ayrılan müşterilerimizin övgüleri ve yorumlarıdır.

Köpek Konaklama Ücretleri Ne Kadardır?

Bir yıl veya daha uzun süreliğine uzun dönem köpek konaklama ücretleri, indirimli ve devamlı tarifeler üzerinden hesaplanır.Bu hizmetten bir günlüğüne faydalanmak isteyenler için günlük ücretlendirme esas alınarak hesaplama yapılır.Kısacası ücretler, misafirlerimizin konaklama süresine göre değişiklik gösterir.Özel mama, tedavi ilaçları veya ek bir hizmet kullanıldıysa bunlar ücretlendirmeye eklenerek, hesaplama yapılır.Hem temiz, düzenli, güvenilir, hem de, makul fiyatlı olsun istiyorsanız, doğru adrestesiniz.Tertemiz, mis gibi odalar ve yataklarla, güvenilir, deneyimli çalışanlarımızla ve donanımlı uzun dönem köpek konaklama alanlarımızla sizlere bütün imkanları sunuyoruz.Sizlerin memnuniyeti ve köpek dostlarınızın sağlığı ve mutluluğu bizim için en ön plandadır.

Köpek Konaklama Hizmetimiz İçin İletişim Aşaması

Uzun dönem köpek konaklama hizmetlerimizle ilgili bilgi almak veya soru, görüş önerileriniz için hizmet numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.Websitemizde ise otelimizi tanıtan fotoğraflar ve hizmetle ilgili bilgiler yer almaktadır.İstediğiniz zaman bizleri yerimizde ziyaret ederek otelimizi gezebilirsiniz.Sitemizde yer alan yorumlar bölümünden ise müşteri yorumlarına ve memnuniyetlerine ulaşabilirsiniz.

whatsapp WhatsApp telefon Hemen Ara