Anasayfa > Hizmetler > Ömür Boyu Pansiyon Hizmeti

Ömür Boyu Pansiyon Hizmeti

Dört ayaklı yoldaşlarımızı çoğu zaman onlar daha çok küçükken seçer, aile bireyleriyle tanıştırır ve bağ kurarız. Fakat zaman, bu dostlarımız için insanların aksine daha hızlı ilerler. Belli bir yaşa geldiklerinde doğal olarak eskisi kadar enerjik ve oyuncu olamayabilirler. Yüksek bir yerden atlayamamak, merdivenleri rahat rahat inip çıkamamak, gençlik yıllarında yapmış oldukları egzersizleri aynı performansla sergileyememek sizin için olduğu kadar, onlar için de üzücü ve rahatsız edici olabilir.

Ülkemizde ve dünya genelinde maalesef çoğu köpek belli bir yaşın üstüne çıktığında, aile bireyleri tarafından artık istenmemekte ve çoğu kez ya bir barınağa, ormana ya da sokaklara terkedilmektedirler. Yıllar yılı beraber yaşamış olmanın getirdiği alışkanlık, köpeklerin, sahipleriyle kurmuş oldukları duygusal bağ ve sadakat sebebiyle bu ayrılıklar özellikle köpeklerde ciddi duygusal travmalara yol açmaktadır. İştahsızlık, yemek yememe, su içmeme, etrafıyla iletişimi kesme bu üzücü belirtilerden sadece birkaçı.

Biz Hause Of İstanbul olarak bu sürece profesyonel anlamda farklı bir boyut kazandırmak istiyoruz.
Sizi yarı yolda bırakmayan bu dostlarınızı her ne sebeple olursa olsun evinizden ayırmanızı ASLA tavsiye ve teşvik etmiyoruz. Ancak yine de zor durumda kaldıysanız ve bir sebebten dolayı can dostunuza bakamayacak hale geldiyseniz fakat ondan yine de ayrılmak istemiyorsanız ÖMÜR BOYU PANSİYON HİZMETİMİZ sizi rahatlatabilir.

Hause of istanbul yemyeşil bahçesinde vaktini dilediğince zorlanmadan geçirebilir ve sadece kendine ait odasında ömür boyu kulübümüzde konaklayabilir. Tabii ki onu dilediğiniz zaman ziyaret etme ve vakit geçirme hakkınız daima saklı tutulur.
 

Resimler


whatsapp WhatsApp telefon Hemen Ara