Anasayfa > Hizmetler > Aylık Köpek Oteli

Aylık Köpek Oteli

Günümüzde birçok kişi evlerinde evcil hayvan beslemektedir. Bunların başında da kedi ve köpekler gelir.Birlikte çok güzel vakit geçirdikleri bu arkadaşlardan kimi zaman ayrı kalmak zorunda kalabilirler.Bu gibi durumlarda ise içinizin rahat etmesini sağlayacak, gözünüzü arkada bıraktırmayacakaylık köpek oteli hizmeti veren işletmeler bulunmaktadır.Bu işletmeler, köpek dostlarınızı gönül rahatlığıyla bırakabileceğiniz güzel vakit geçirmelerini ve ihtiyaçlarının karşılanmalarını sağlayacak çok faydalı işletmelerdir.

Aylık Köpek Oteli Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Aylık köpek oteli, can yoldaşınız olan köpeklerinizin belirli bir süre bırakılarak her türlü yeme, içme, oyun, bakım ve eğitim gibi ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayan işletmelerdir.Birçok kişinin kurtarıcısı olan bu pansiyonlar, günümüzde giderek daha da yaygınlaşmıştır.Bu pansiyonlarda, belirli ücret karşılığında ve belirli sürede köpeğinize bakım hizmeti sağlanır.Bu süreçte yokluğunuzu aratmayarak evinde hissi verebilmek çabası başta olmak üzere diğer tüm ihtiyaçları karşılanmaktadır.Aylık köpek oteli hizmeti yavruları, dostları ve en yakın arkadaşları olan sevimli dostlarından ayrı kalmak zorunda olanlar için muhteşem ve kurtarıcı bir hizmettir.Köpeğinizin her türlü bakımını üstlenerek en kaliteli hizmeti uzman personelleriyle birlikte vermesi gerekir.

Köpek Pansiyonunu Kimler Tercih Eder?

Çeşitli sebeplerden dolayı köpek dostlarından bir süreliğine ayrı kalmak zorunda olan sahipleri aylık köpek oteli hizmetini tercih ederler.Kimi zaman tatil amaçlı, kimi zaman iş gereği veya geçici görev ya da farklı sebeplerden dolayı, köpeklerini yanlarında götüremeyecek olanlar ve zor durumda kalanlar için bu aylık köpek oteli adeta kurtarıcıdır.Bu gibi ayrılık durumlarından, sahipleri de dostları da çok fazla etkilenirler.Bağlı oldukları dostlarından ayrılmak ta oldukça zordur.Ayrılmak bir tarafa, onları kime emanet edecekler, nereye güvenip bırakacaklar ya da kim bakabilecek? Bu gibi düşüncelerde büyük sıkıntıyken artık güvenilir ve son derece titizlikle çalışan aylık köpek oteli sahiplerin tereddütsüz bırakacakları tek adres olmuş durumdadır.
Bir yada iki haftalığına tatile çıkacak olanlar, köpek dostlarını yanlarında götüremeyecekleri için, pansiyonlarla anlaşarak köpeklerini buraya emanet ederler.Böylelikle, dostlarının güvende ve iyi olduklarını bilerek gözleri arkada kalmadan ve içleri rahat bir şekilde tatil planlarını gerçekleştirirler.Bazıları ise geçici tayin ya da görev icabı, bir aydan daha uzun, belki de bir yıl gibi uzun bir süreliğine başka şehre gitmek zorunda kalıp, yine dostlarını kimseye emanet edemeyecekleri için aylık köpek oteli sevimli dostları için tercih ederler.Bu şekilde haftalık, aylık yada yıllık olarak kiralama yapanların dışında, bir de sürekli olarak günlük pansiyon hizmeti alanlar vardır.Bu da çalışanların, gün içerisinde köpek dostlarının güzel zaman geçirip, kendilerini yalnız hissetmemeleri adına bir bakıma kreş niteliğindeki, günlük pansiyon hizmetlerinden yararlanmaları şeklindeki hizmetlerdir.

Aylık Köpek Otelinin Çalışma Sistemi

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, müşterinin tercihi üzerine günlük, haftalık, aylık ya da daha uzun süreli kiralamalar yapılabilir.Köpeğinizi dilerseniz siz bırakabilirsiniz,  dilerseniz de, eğitmenler tarafından adresinizden alınarak, pansiyona getirilirler.Sizlerden köpeğinizle ilgili beslenme alışkanlığı, tuvalet eğitimi, tedavisi veya alışkanlıklarıyla ilgili bilgiler not alınarak, ona göre hareket edilir. Gerekli bütün ihtiyaçları burada karşılanır.Kendilerini yabacı hissetmemeleri adına, gereken herşey yapılır.Uzman eğitmenlerimiz eşliğinde oyunlar, eğitimler ve aktivite zamanları vardır. Bakım, beslenme, tedavi ve kuaför hizmetlerine varıncaya kadar her şey düşünülmüştür.Köpek dostlarınızın en az evindeki kadar rahat edeceğine emin olabilirsiniz. Ayrıca, gün içerisinde sürekli köpek dostlarınıza ait fotoğraf videolar çekilerek, sizlere gönderilmektedir ve sürekli bilgilendirme yapılmaktadır.İstediğiniz zaman dostlarınızı görüntülü arayarak onları görebilirsiniz.Misafirimizi yolcu ederken de hal ve hareketinden ne kadar mutlu zaman geçirdiğini anlayacaksınızdır.

Aylık Köpek Otelinde Uzman Personel Hizmeti

Aylık köpek oteli olarak, uzman eğitmenlerimizle, yılların verdiği tecrübeyle ve tam donanımlı bakım ve eğitim alanlarımızla, sizlere en iyi ve güvenilir hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Köpek dostlarınız, köpek eğitim sertifikası almış, uzman eğitmenlerimiz tarafından ayrı ayrı özel olarak ilgilenilerek gerekli bakımları yapılır.Yeme içme alışkanlıkları göz önünde bulundurularak düzenli beslenmeleri sağlanır.Tuvalet ihtiyaçları giderilir.Gerekli temizlik ve kuaför bakımları yapılır.Koşu, zıplama, yakalama gibi çeşitli oyunlarla eğlenceli vakit geçirmeleri sağlanır. Varsa özel gereksinim veya tedavileri düzenli olarak yapılır.
Müşterinin isteği doğrultusunda komut, tuvalet, beslenme eğitimleri de verilmektedir.Köpek dostunu aylık köpek oteli hizmeti almak için bırakan sahiplerinin yaklaşık bir ay kadar bir süre sonrasında gel, git, otur, kalk, koş, elimi tut gibi belli başlı bazı komutları öğrenmiş olduklarını görmeleri mümkündür.Bunun yanı sıra yine kısa sürede tuvalet eğitimine alışmaları da, uzman eğitmenlerimiz sayesinde sağlanmaktadır.
Aylık köpek oteli uzun yıllardır hizmet vermekte olup, müşterilerin tereddüt etmeden güvenip, bıraktıkları bir işletmedir.Referanslarımız bizlerle çalışıp, büyük memnuniyet duyan müşterilerimizdir.Sizlerin yokluğunu aratmamaya çalışarak, güzel ve keyifli vakit geçirmeleri için, gerekli tüm hizmetler verilmektedir.Bu sevimli, sadık ve vefalı dostlarınızın mutlu olduğunu ve mutlu ayrıldığını görmek, bizleri de mutlu ederek işimizi daha da severek yapmamıza neden olmaktadır.

Köpek Oteline Bıraktığınız Köpeğinizle İletişim Halinde Olmak

Büyük bir titizlikle hizmet veren  aylık köpek oteli  çalışanlarımız, gün boyu köpek dostlarınızla yakından ilgilenmektedir.Onların diğer köpek arkadaşları ile de zaman geçirerek, bulundukları ortama ayak uydurmaları ve sosyalleşmeleri de, tarafımızca sağlanmaktadır.Pansiyonumuza getirilen çoğu ürkek, çekingen ve ortama giremeyen misafirlerimiz, belirli eğitim aldıktan sonra sosyalleşerek, her türlü ortama uyum sağlamaya başlamışlardır.Eğitmenlerimiz köpeğinizin gün boyu neler yaptığını, saat başı video veya fotoğraf çekip göndererek, sizlere bildirirler. İstediğiniz zaman ve saatte görüntülü arayarak, dostlarınızla görüşmeniz ve hasret  gidermeniz de mümkündür.

Köpek Pansiyonunda Verilen Hizmetler Nelerdir?

Köpek dostlarınızın belirttiğiniz adresinizden alınarak, süre sonunda, yine adresinize teslim edilmesini sağlayan özel servis hizmeti bulunmaktadır.Her türlü beslenme alışkanlıklarının düzenli olarak yerine getirilmesi, tuvalet ihtiyaçlarının giderilmesi, gerektiği durumlarda tedavilerinin sağlanması ve düzenli olarak temizlik ve bakımlarının yapılması gibi temel ihtiyaçlar karşılanmaktadır. Bu temel ihtiyaçların yanı sıra diğer hizmetlerde şu şekildedir:
• Kuaför ihtiyaçlarının özel kuaförlerimizce karşılanması
• Rahatsızlıklarıyla yakından ilgilenecek veteriner hekimlerin bulunması
• Eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayacak oyun ve aktivite alanları
• Her biri ile özel ilgilenen eğitmenler
• Sosyalleşmeleri ve uyum sağlamaları için verilen eğitimler.

• Günün her saatinde sahiplerin fotoğraf ve videolarla bilgilendirilmesi
• Deliksiz uykular için rahat edecekleri oda ve tertemiz özel yataklar
• Gerekli güvenlik önlemlerinin alınarak, güvenliğin sağlanması
• Daha rahat etmelerini sağlayacak, temiz havası ile açık bahçe alanı
• Sağlık sigortası hizmeti
Ve daha birçok hizmetimizle siz değerli müşterilerimizin ve dostlarınızın memnuniyeti için aylık köpek oteli olarak daima buradayız.

Aylık Köpek Otelinde Eğitim ve Barınma Alanları

Otelimizde köpek dostlarınızın rahat hareket etmeleri için gereken herşey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür.Binanın içerisinde, köpek dostlarınız için, ayrı ayrı odalar ve yataklar mevcuttur. Özel döşenmiş ve süslenmiş odalarımızda, erkek dostlarınız için mavi tonları kullanılıp, kız dostlarınız için pembe tonlara yer verilmiştir.Beslenmeleri, sizin isteğiniz ve alıştırdığınız şekilde karşılanmaktadır.Yavru köpekler ayrı kısımda, büyükler ayrı kısımda konaklamaktadır.Binanın içerisinde yine temizlik ve bakımlarının rahatça yapılacağı, hamam tarzı banyolarımız bulunmaktadır.
Eğlenceli vakit geçirecekleri, çeşitli oyuncaklardan ve aletlerden oluşan spor ve aktivite salonu bulunmaktadır.Burada köpek dostlarınız öğrenirken, aynı zamanda da eğlenmiş olacaklar. Köpek dostlarınızın gerekli tüm bakım ve kuaför ihtiyaçlarının karşılanması da aylık köpek oteli hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.Pansiyon binasının içi kadar, dış bahçe kısmı da özenle hazırlanmıştır.Binanın dış kısmında, köpeklerinizin doğa ile iç içe, temiz havayı soluyarak, güzel vakit geçirmelerini sağlayacak büyük bahçe bulunmaktadır.Bahçede köpek dostlarınızın ihtiyaçlarını karşılayacak kum alanı, eğlenmelerini sağlayacak park ve oyun alanı bulunur.Burada çeşitli aktivitelerle ve oyunlarla zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaklardır.

Aylık Köpek Otelinde Ev Konforu Verilebilir Mi?

Aylık köpek oteli olarak temel amacımız köpek dostlarınıza gerekenden fazla ilgi göstererek yokluğunuzu arattırmamak ve evlerinde hissi verebilmektir.Köpek dostlar için sahiplerinden ayrı kalmak yeterince üzücü bir durumken kendilerini hiç bilmedikleri yabancı ortamda bulmaları da psikolojik olarak büyük travmalara neden olabilir.Bu konuda özel eğitim almış olan uzman eğitmenlerimiz, köpek dostlarınızın dilinden anlayarak, onlara nasıl yaklaşmaları gerektiğini bilerek ona göre hareket ederler.
Böylelikle dostlarınızda sevildiklerini ve anlaşıldıklarını anlayarak daha huzurlu olurlar.Günlük yaşantılarındaki alışkanlıklarını sizden öğrenerek ona göre davranılır.İlgisi olan şeyleri onlara sunarken, istemediklerinden uzak tutmaya çalışarak sakin kalmaları sağlanır.Dikkatli ve özenli çalışmalar sayesinde, pansiyonumuzdan mutlu ayrıldıklarını görmek, bizlere işimizi daha da sevdirmektedir.Müşterilerimizin memnuniyeti ve köpek dostlarınızın mutluluğu bizim için herşeyden önce gelir. Kısa süreliğine de olsa birlikte zaman geçirip, alıştığımız bu vefalı ve sadık dostlardan ayrılmak bizler içinde üzücü olmaktadır.

Aylık Köpek Otelinde Güvenlik Önlemleri

Anlaşma sağlanıp hizmetimizden yararlanmaya başladığınız andan itibaren köpek dostlarınızın güvenliği, korunması ve tüm ihtiyaçları bizlere aittir.Bizlerde sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına gerekli tüm güvenlik önlemlerini alarak, herşeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz.Aylık köpek oteli özel güvenlik kameraları ile 7/24 izlenmektedir. Olası aksiliklere karşı, alarm sistemi mevcuttur.Giriş kapısında ve binada güvenliği sağlamak amacıyla, özel güvenlik elemanlarımız bulunur.Köpek dostlarınız, özel misafirlerimizdir ve amacımız onları en iyi şekilde ağırlamaktır. Aylık köpek otelinde fiyatkalınan süreye göre farklılık göstermektedir. Aylık köpek oteli haftalık, aylık, yıllık olarak hizmet vermenin yanı sıra, günlük kreş hizmeti de vermektedir. Günlük kreş hizmetinde dostlarınız normal kreş sistemindeki gibi hergün evinizden alınarak akşam belirli saate kadar pansiyonumuzda kalırlar ve gün sonunda yine servisimiz ile evlerine bırakılırlar.Uzun süreli hizmetimizden yararlanacaklara özel, indirimli tarifelerimiz mevcuttur. Servis, beslenme, eğitim ve tüm bakımları ücret dahilindedir. Özel kullanılan mamalar veya tedavi için düzenli kullanılan ilaçlar fiyata dahil değildir. Bunlar istek doğrultusunda ya müşteri tarafından karşılanır, ya da tarafımızca karşılanarak, ek ücret olarak fiyata yansıtılır.

Aylık Köpek Oteli İçin İletişim Bilgileri

Tam donanımlı açık ve kapalı alanlarımızla, güvenilir, uzman ve merhametli çalışanlarımızla, sizlere en kaliteli, en güvenilir ve uygun fiyatlı hizmet sunmak adına aylık köpek oteli olarak daima buradayız. Tertemiz odalar, konforlu gibi yataklar, çeşitli oyuncak ve spor aletleri ve yılların deneyimiyle sizlere hizmet sunmaktayız. Memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.  Her türlü soru, görüş veya hizmetlerimiz için bizlere ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetleri mesajlarına sitemizde bulunan yorumlar kısmından erişebilirsiniz. Aylık köpek oteli hizmetlerimizle ilgili tüm bilgiler ve resimler yine web sitemizde mevcuttur.

whatsapp WhatsApp telefon Hemen Ara