Anasayfa > Haberler >Toy Poodle Köpek Eğitimi Çiftliği

Toy Poodle Köpek Eğitimi Çiftliği

Toy Poodle Köpek Eğitimi Çiftliği

Oyuncak gibi bir köpek olan bu köpek için Toy Poodle Köpek Eğitimi büyük önem taşır. Sevimli yapısının yanı sıra oyuncak bir köpeği andıran yapısı ile bu köpek ile evinizde mutlu anları yakalayabilirsiniz. Enerjik ve akıllı bir köpek olan bu köpek eğitimler ile sosyal ve iletişim konularında da en iyi hale getirilebilir.
Bu köpek cinsi aynı zamanda çok aranan bir köpek cinsi olduğundan dolayı bazı sahtekârlar farklı köpekleri boyayarak bu köpek olarak satmaktadır. Bu köpek cinsi yüksek kalitede bir kürke ve üstün bir zekaya sahiptir. Kıvırcık tüyleri ile görünüm olarak istenilen özelliklerde bir köpek olarak bilinir. Minyatür boyutlarda olması da yine birçok ailede bu köpeğin tercih edilmesine neden olur. Uzun bacak yapısı ve mini boyutları bu köpeği ön plana çıkarır. Boyutlarına rağmen atletik bir yapıya sahiptir.


Toy Poodle Köpek Eğitimi ve Sahiplenme

Toy Poodle Köpek Eğitimi öncesinde bu köpeğin sahiplenmesi ile ilgili detaylara dikkat etmeniz gerekir. Öncelikle bu köpek ile ilgili birçok istismar bulunduğundan dolayı güvenilir satıcılardan destek almanız gerekir. Oyuncu ve hareketli olması nedeni ile öne çıkan bu köpek için iyi bir eğitimde alınmalıdır. İyi bir eğitim için köpek eğitim merkezini tercih edebilirsiniz.
Bu köpek cinsi kolay iletişim kurabilen ve aynı zamanda sokakta tanımadığı insanlara selam verebilen bir köpek cinsidir. Tüm bu özelliklerinin ortaya çıkarılabilmesi için eğitimlerinin doğru bir şekilde verilmesi icap eder. Bu köpek aynı zamanda koruyucu bir yapıya sahiptir.


Toy Poodle Köpek Eğitimi ve Temel Özellikleri
Bu köpeğin temel özelliklerinin yanı sıra koruyucu olması en belirgin hususları arasında yer alır. Yine bu köpeklerin stres karşısında istenilen korumaya sahip olmadığı söylenebilir.  Bu köpeklerin alması gereken bazı eğitimler bulunur. Bu eğitimlerin başında temel itaat eğitimi gelir.
Toy Poodle Köpek Eğitimi temel olarak temel itaat eğitimine dayanır. Bunun yanında ileri itaat eğitimi sosyal davranışların geliştirilmesi ve tuvalet eğitimi gibi eğitimler de verilebilir. Bu eğitimler sayesinde köpeğin ortama daha çabuk uyum sağlaması da mümkün hale gelmiş olur. Yaşam süresi olarak on iki yıla kadar ömürleri olan bu köpek cinsinin iyi şartlar ile birlikte on altı yıla kadar ömürlerinin devam ettiği görülür.


Toy Poodle Köpek Eğitimi ve Yaşam Alanları
Bu köpek cinsi için en iyi yaşam alanları evlerdir. Çok küçük boyutlarda olduklarından dış ortam şartlarına karşı dayanıklı değillerdir. Bunun yanında hareketli olduklarından dolayı bahçeli evler de tercih edilebilir. Atik ve enerjik olmalarına rağmen kimseye zarar verme davranışında bulunmazlar. Bu köpekler sadece sinirlenince havlarlar. Gerekli eğitimler verilerek bu köpeklerin istenmeyen davranışlarının azaltılması mümkündür.

toy poddle eğitimi

Bu köpekler genellikle serin ortamları severler. Bu nedenle ev içerisinde serin bir ortam sunulmalıdır. Bu köpekler için geniş alanlar da önem taşır. Bu köpeklerin sık tüyleri bulunmasına rağmen kış aylarında sıcak tutulması için kazak giydirilmesi gerekir. Eğitimlerinin yanı sıra bakımlarının tam ve zamanında yapılması ile bu köpeklerin ev ortamında iyi bir arkadaş olması kaçınılmazdır.
Temel eğitimlerin yanı sıra uzmanlık gerektiren eğitimler konusunda da sizlere destek olan firmamız aynı zamanda bir köpek pansiyonu olarak faaliyet göstermektedir. Köpeklerin eğitimi aşamasında istenilen başarılı süreci sağlamak için bizim ile harekete geçebilirsiniz. Köpekler ve onların özellikleri hakkında yeterli bilgi sahibi olmak ve bir uzman desteği ile hareket etmek için bizim ile hareket edebilirsiniz.  Sizlere en iyi eğitim hizmetlerini sunarız.

Yorum Yapın

whatsapp WhatsApp telefon Hemen Ara