Anasayfa > Haberler >Size Güven Köpeğinize Konfor Sağlayan Köpek Oteli Hizmeti

Size Güven Köpeğinize Konfor Sağlayan Köpek Oteli Hizmeti

Size Güven Köpeğinize Konfor Sağlayan Köpek Oteli Hizmeti

Köpek Oteli Maltepe bölgesinde tüm evcil hayvan sahiplerinin uzun veya kısa süreli mekân arama sorununa çözüm olmaktadır. Hiçbir evcil hayvan sahibi sorumluluğu altında bulunan can dostundan kısa süre de olsa ayrılmak istemez. Ancak bazı zorunlu durumlarda ve onlarla gidilemeyecek seyahatler sırasında köpeklerini bırakacak bir yer bulmak zorundadırlar.Bu dönemlerde evcil köpeklerin gönül rahatlığıyla bırakılabileceği tek adres de köpek otelleri olmaktadır.
Köpek Oteli Ne Demek?
Köpek otelleri zorunlu ayrılık dönemlerinde can dostların rahatlıkla bırakılabileceği kuruluşlardır. Bu otellerde uzman veterinerler, eğitimli çalışanlar hizmet vermektedir. Bir köpek otelinde köpekler hem eğitilmekte hem de bakımları sağlanmaktadır. İhtiyaç duydukları her ayrıntının dikkatle düşünülüp programlandığı bu mekânlarda çalışanlar kendilerine emanet edilen can dostları 7/24 gözlemlemekte ve hizmetlerini görmektedirler.
Köpek Oteli Maltepe içinde bu bağlamda köpeğin eğitim alması önemli bir detay olarak yer almaktadır. Bölgede yaşayan evcil hayvan sahiplerinin aradıkları tüm hizmetleri eksiksiz olarak karşılamak için titizlikle çalışmalarını sürdürmektedir.
Köpek Otelinde Köpeklerin Hastalık Kapma Olasılığı Var Mıdır?
Bu konu ciddi ve kurumsallaşmış köpek otellerinde çok sıkı önlemlerle karşılanmaktadır. Otele kabul edilen köpeklerin sağlık hikâyeleri ayrıntılarıyla öğrenilip herhangi bir hastalık taşımalarına karşı da kabulden önce sağlık kontrolleri yapılmaktadır. Ayrıca yaş, cins ve ırklarına göre aşılarının da tamamlanmış olması gerekmektedir. Bu nedenle aşıları olmayan ya da eksik olan köpekler otellere kabul edilmemektedir.
Bunun yanı sıra otelde kaldıkları süreç içinde rutin kontrolleri yapılmakta, veteriner hekim muayenesinden geçmektedirler. Ayrıca ortam hijyenine de çok dikkat edilmekte, oyuncaklarından yattıkları yere kadar rutin bir şekilde dezenfekte edilmekte ve temizlenmektedir. Köpek Oteli Maltepe bölgesinde bu konuda ciddi bir hizmet arayan köpek sahipleri için uygunluğu tartışmasız hizmetler sunmaktadır.
Bu konuda tüm köpek sahiplerinin çok dikkatli ve seçici davranması gerekmektedir. Merdiven altı diye tabir edilebilecek yerlere bırakılan köpeklerde ciddi hastalıklar, psikolojik sorunlar hatta istenmeyen sona gidecek sonuçlar yaşanabilmektedir. Bu nedenle iş yeri açma izninden çalışanların eğitim belgelerine kadar inceleme yapmak köpek sahibini ve can dostunu olabildiğince koruyacaktır.
Köpek Otelinde Eğitim Veriliyor mu?
Köpek otelleri can dostların mümkün olan en konforlu şekilde bakılmasını sağlarken sürekli gelişim bilinci ile her anlarında yeni şeyler öğrenmeleri için de çalışmaktadır. Gerek oyun oynarken gerek diğer köpeklerle iletişimlerinde hareketleri gözlemlenmekte ve iyi alışkanlıklara doğru yönlendirilmektedirler. Bunun yanı sıra itaat eğitimi, tuvalet eğitimi gibi yaşamlarında hep gerek duyacakları eğitimler de verilebilmektedir. Köpek Okulu Maltepe bölgesi hayvan sahipleri için bu konuda da hizmet vermektedir.
Köpek Oteli Beslenme Konusunda Nasıl Hizmet Veriyor?
Köpek otellerinde en az temizlik ve hijyen kadar önem verilmesi gereken bir konu da beslenmedir. Her zaman taze ve günlük açılmış mamaların besin değerleri uzmanlar tarafından kontrol edilmeli ve köpeklerin ağırlık ve yaşlarına uygun olarak verilmelidir. Ayrıca köpek sahiplerinden can dostunun sevdiği yiyecekler öğrenilmeli ve bunlara da beslenme düzeninin içinde yer verilmelidir. Doğru alışkanlıklar için kullanılan ödül mamaları da verilen hizmetin içinde yer almalıdır.
Bunların yanı sıra köpeklerin beslenme ve su kaplarının her zaman temiz olmasına dikkat edilmelidir. Farklı ırk ve cinsler arasında olası kargaşaya mahal vermemek için gerekirse onların ayrı saat ve yerlerde beslenmeleri sağlanmalıdır.
Köpek Oteli Maltepe bölgesi eğitim merkezitüm hayvan sahipleri ve patili dostları için en uygun ve titiz hizmeti vermektedir. Siz de can dostunuzu zorunlu bir nedenden dolayı bir süreliğine bırakmak durumundaysanız güvenerek kuruluşumuzu arayabilir ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yapın

whatsapp WhatsApp telefon Hemen Ara