Anasayfa > Haberler >Şile Köpek Oteli ve Köpek Pansiyonu Hizmeti Alın

Şile Köpek Oteli ve Köpek Pansiyonu Hizmeti Alın

Şile Köpek Oteli ve Köpek Pansiyonu Hizmeti Alın

Köpek Oteli Şile açılış sebepleri doğası gereği kendine has yapısı olan ancak evcilleştirilmeye müsait olan can dostlarımızın eğitimine ve sosyal yaşam kalitesini yükseltmeye yöneliktir. Köpekler biz insanların en sadık dostu olarak bilinmektedir. Bu sebeptendir ki en çok evcilleştirilen ve hayatımıza ortak olan canlı köpeklerdir. 
Her ne kadar evcilleştirilip zararsız hale getirilseler de bazı özel eğitimlerde şarttır. Bunların başında sosyalleştirme Eğitimi ve tuvalet eğitimi gelmektedir. Bunlar en önemli eğitim aşamaları olarak kabul görmektedir. Bunlara eş değer de olan itaat eğitimi de aynı özelliklerde olup bir köpeğin alması gereken eğitim aşamasıdır. Biz kurum olarak Köpek Eğitimi ve köpek pansiyonu hizmeti vermeyi hedeflerken hem can dostlarımızın hayat kalitelerini yükseltmeyi hem de sizin ve çevrenizin bu kaliteden en üst düzeyde faydalanmanızı sağlamış bulunmaktayız.


Köpek Oteli İşleyişi
Köpek Oteli Şile işleyiş düzeyine bakacak olursak bu tarz otel ve pansiyonlar da hiç bir aksaklık kesinlikle yaşanmamalıdır. Öncelikle bu tarz kurumların ilk hedefi güven duygusunun kesintisiz bir şekilde aksettirilmesi ile alakalıdır. Çünkü emanet kavramının olduğu her yerde öncelikle güven olmalıdır. Özellikle de bir yavrunun emaneti gibi hassas konularda bu olgu oldukça önemlidir. Bir iş seyahati olur, önemli bir toplantı olur, tatil programınız olur bu tür durumlarda kesinlikle köpeğinizi emanet edeceğiniz yer bir köpek pansiyonu olmalıdır. Siz tekrardan alana kadar burada kaliteli bir şekilde zaman geçirmesi sağlanmalı ve en iyi şekilde beslenmesi yapılmalı kendine özel odalarda kalmalı kendi hemcinsleri ile vakit geçirerek sosyalleşmesine olanak verilmelidir.
Köpek otellerinin İşleyişi tam olarak da böyledir. Köpek eğitimi ve köpek pansiyonu olarak hizmet vermekte olan kurumumuzda siz köpeğinizi emanet ettiğinizde durum ve İhtiyacınıza göre isterseniz hem eğitim verip hem misafir ediyoruz isterseniz de sadece siz gelip tekrardan teslim alana kadar ağırlıyoruz. Kurumumuzun hassas davrandığı tek konu köpeğin bulaşıcı bir hastalık parazit durumu olmaması ve aşılarınıntam olması yönündedir. Kopeklerimiz sürekli olarak veteriner hekimimizce denetliyor ve gerekli tüm kontroller beli aralıklarda sağlanıyor.


Köpek Eğitiminde Faktörler
Köpek Eğitimi Şile olarak kurumumuzda eğitim tüm aşamaları ile planlı ve programlı bir şekilde uzman ekibimiz tarafından profesyonelce aktarılmaktadır. Ancak köpeklerin eğitimini etkileyen belli başlı Faktörler de mevcuttur. Örneğin köpeğinizin yaşı, cinsi, karakteri, içinde bulunduğu psikolojik durumu.  Tüm bunlar köpeğin aldığı eğitimi, eğitimin sürecini, planlamasını ve programlamasını etkileyen durumlardır. Örneğin alacağı eğitimlere paralel olarak yaşının eğitime denk gelmesi gerekmektedir. Yaşı küçük ise Eğitimi kapmak da zorlanacağı için yaşının Eğitimi alacak seviyeye ulaşması gerekmektedir. Bazı eğitim dönemlerinde de yaşın ilerlemesi Eğitimi almaya geç kalınlığını gösterir. Böylece eğitim alma Eğitimi uygulamaya dökmeye sıkıntı yaratır.


Köpek Eğitim Aşamaları
Köpek Eğitimi Şile genel olarak belli bir sistematiğe oturtulmuş ve bu sistemde devam ettirilmektedir.Köpek Eğitiminde ilk aşama her zaman için köpeğin sosyalleştirilmesi eğitimidir. Ardından tuvalet eğitimi gelmektedir.Tuvalet Eğitiminin sonrasında temel itaat verilmekte bu eğitimden sonra da ileri itaat eğitimi verilmektedir.  Bu eğitimlerden sonra alan koruma eğitimi aşaması gelmekte bundan sonra da şahıs Koruma Eğitimi son aşama olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu eğitimlerden köpeğiniz için faydalanmak isterseniz her bir eğitim aşaması kurumumuzca verilmektedir. Köpeğinizin daha sağlıklı ve daha huzurlu yaşaması için bu eğitimler kesinlikle şarttır. Profesyonel ekibimiz sayesinde tüm bu eğitim aşamaları köpeğinize özel programlar dahilde planlı bir şekilde sunulmaktadır.

Yorum Yapın

whatsapp WhatsApp telefon Hemen Ara