Anasayfa > Haberler >Özel Köpek Oteli Hizmeti

Özel Köpek Oteli Hizmeti

Özel Köpek Oteli Hizmeti

Köpeklerle hayatını sürdüren insanlar onların ne kadar kıymetli varlıklar olduğunu biliyorlar. Köpeklerin bu kadar kıymetli olması ve bakımlarının tam ve doğru bir şekilde yapılması en dikkat edilen konular arasındadır. Köpeklerin her ırkı farklı özelliklere sahiptir. Bütün ırkların bu farklılıkları ise köpeklerde bakım aşamalarında farklılıklar oluşmasını meydanagetirir.
Can dostlarına bu kadar değer veren insanlar onlarla birçok işi beraber yapabiliyorlar fakat bazı işleri yaparken can dostlarını yanlarına alamama gibi durumlar olabiliyor. Bunun gibi bir durum ile karşılaşıldığı zaman ise hayvan sahiplenen kişiler köpeklerini güvenilir yerlere bırakmak istemektedirler. Bu tarz güvenilir bir yer arayışınızda Özel Köpek Oteli en doğru cevap olarak karşınıza çıkabilir.

Özel Köpek Oteli Köpek Bakımı

Özellikle köpeklerini bir yere emanet etmek isteyen insanlar onlara doğru bakılıp bakılmayacağı konusunda endişe duyabiliyorlar.Candostlar onlar için çok kıymetli olduğundan onlara en güzel bakacak yerleri aramaktadırlar. Bu arayışınızda Özel Köpek Oteli olarak birçok farklı imkanlarımız ile cevap vermekteyiz.
Öncelikli olarak Can dostlarınızın her türlü güvenliği tıpkı sizin yanınızda olduğu gibi sağlanmaktadır. Bunun dışında onun sağlıklı bir alanda bulunması için gereken bütün hijyen koşulları sağlanmaktadır. Beslenme ile ilgili olarak veya köpeğinizin var ise özel bir ilgi alanı ile ilgili olarak gerekli olan bütün hizmeti sunmaktayız. Böylelikle siz yokken otelimizde köpeğiniz aynı evinin rahatlığını yaşayabilecektir.

Özel Köpek Oteli Beslenme Düzeni

Evcil hayvanlarla ilgili dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan bir tanesi bu hayvanların beslenme düzenleridir. Özellikle bazı ırklarda veya bazı yaş guruplarında beslenmenin saatleri dahi çok önemlidir.
Özel Köpek Oteli olarak sizin dikkat ettiğiniz bu ayrıntılara gerekli hassasiyeti göstermekteyiz. Köpeğiniz için en kaliteli mamalarla beslenme hizmeti sunuyoruz. Fakat sizlerin köpeğinize özel kullanmış olduğunuz mamalar var ise bunlarla ilgili tarafımıza bilgi vermeniz halinde beslenmesini bu şekilde düzenlemekteyiz. Köpek oteli olarak köpeklerin kullanmış oldukları vitamin, mineral gibi ekstra bakım ürünleri var ise bunları da saatinde kendisine vermekteyiz. Psikolojik bakımdan ayrılık sürecinde farklı tepkiler gösteren bir can dostuna sahipseniz bununla ilgili bilgileri tarafımıza iletirseniz gerekli özeni gösterebiliriz.

Özel Köpek Oteli Köpek Eğitimi

Köpeklerinin bakımı için otelimize bırakan kişilere sunmuş olduğumuz bir diğer hizmet ise köpek eğitimidir. Özel Köpek Oteli olarak köpekler için gereken bütün eğitimleri vermekteyiz. Firmamız pansiyon veya otel şeklinde hizmet verdiği gibi sadece eğitimüzerinecan dostlarını bizlere bırakanlara da hizmet vermektedir.Köpeğinizin herhangi bir konuda gelişmesini istiyorsanız bizlere emanet edebilirsiniz. Orta seviye, ileri seviyede eğitim veren firmamız herhangi bir eğitim almamış köpeklere temel seviyede eğitim vermektedir. Köpeklerin belirli alanlarda kendini geliştirmesini sağladıktan sonra sizlere can dostunuzuteslim etmekteyiz.

Özel Köpek Oteli Fiyatları

Özel Köpek Oteli olarak köpeğinizi bizlere kaç gün bıraktığınız, süre içerisinde talep edeceğiniz durumlar gibi birçok şey fiyatlarımızı doğrudan etkilemektedir. Fakat candostunuz için en güvenilir, en hijyenik ortamı ayarlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Günlük olarak köpeğin havalandırma işlemi, tuvaletinin temizlenmesi, beslenme saatleri gibi birçok ayrıntı özenli bir şekilde takip edilmektedir.
Can dostunuzun evinin konforunda yaşayacağı bir alan için bizleri tercih edebilirsiniz. Sizler de gönül rahatlığı ile iş seyahatinizi veya tatilinizi gerçekleştirebilirsiniz. Emin ellerde olan can dostunuz döndüğünüz zaman bu ortamın mutluluğunu sizlere ifade edecektir. Bunun dışında sadece eğitim içinde firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamızın diğer özellikleri ve daha fazla bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Avatar
Musa 12.04.2023 Eklendi

Bayram için yer ayırtabiliyor muyuz

whatsapp WhatsApp telefon Hemen Ara