Anasayfa > Haberler >Köpek Çiftlikleri Sizin İçin Ne Gibi Hizmet Sağlar

Köpek Çiftlikleri Sizin İçin Ne Gibi Hizmet Sağlar

Köpek Çiftlikleri Sizin İçin Ne Gibi Hizmet Sağlar

Köpek çiftlikleri, köpeklerin sahiplenilmesi, barınma durumu ve eğitimi gibi konularda hizmet sunar. Firmamız köpek eğitim merkezlerinde köpeklerin her türlü veteriner hizmeti ve barınması gibi hususlarda deneyimlidir. Köpeklerin belli zamanlarda sahiplerinden zorunlu şekilde ayrıldığı durumlar olur. Sahiplerinin iş seyahati ve tatil maksadı ile şehir dışına çıktığı zamanlarda köpek pansiyonlarına da ihtiyaç duyulur.
Köpek pansiyonları ve otellerinde sevimli dostların rahat etmesi için her türlü konforun düşünülmesi gerekir. Sahiplerinden belli bir süre uzak kalacak olan köpekler, köpek bakımı konusunda uzman olan yerlere emanet edilmelidir. Yakın akraba ya da arkadaşa teslim edilen köpekler, köpek pansiyonlarındaki kadar mutlu olmayacaktır. Köpek otellerinde gereken fiziki koşulların sağlanması, can dostların mutlu ve huzurlu şekilde barınmasını sağlar.
Köpek Çiftliklerinde Verilen Hizmetler
Köpek çiftlikleri, sadece köpek eğitim merkezleri olmayıp, aynı zamanda köpek otelleri olarak ta hizmet sunarlar. Köpeklerin erken yaşlarda eğitilmesi, sahipleri ile ortak yaşam alanında mutlu ve huzurlu şekilde barınmasını sağlar. Köpeklerin eğitimleri denildiği zaman akla ilk gelen, temel itaat eğitimidir.
Tuvalet eğitimleri, beslenme alışkanlıkları, uyku düzenleri ve saldırganlığın giderilmesi gibi farklı eğitimler söz konusudur. Köpek eğitimleri, köpeğin ırkına göre değişecektir. Köpek eğitimlerine ne kadar erken başlanırsa o denli etkili olacaktır. Köpek çiftliklerinde her cins köpeğin eğitimi uzman eğitmenler tarafından verilir. Köpek eğitim merkezimizde hizmet veren eğitmenler, alanında ödül almış kişilerdir. Eğitmenlerimizin önerisi, köpek eğitimlerine sahiplerinin de katılmasıdır. Bu sayede köpekler ve sahipleri arasında sıcak ilişki kurulması söz konusu olacaktır.
Önerilen Köpek Çiftlikleri
Köpek çiftlikleri arasında önerilenler, kurumsal hizmet sunanlardır. Köpek çiftliklerinin, köpeklerin sosyalleşmesine de olumlu yönde katkı sunduğu gözlenir. Farklı köpeklerle oynayan ve sürekli etkileşim halinde bulunan köpekler, sosyalleşerek mutlu olacaktır.
Köpek çiftliklerinin barınma hizmeti sunması, veteriner kontrolünde köpeklerin bakımlarının yapılması da tercih edilme nedenleridir. Köpek eğitim merkezi seçerken mutlaka önerilen ve alanında uzman olan işletmelere yönelmek gerekir. Olumlu yorumlar almış olan, Bakanlık tarafından tavsiye edilen çiftliklerin tercih edilmesi köpeklerin sağlığı için son derece önem taşır. Köpeklerin bu çiftliklerde adeta tatil havasında kalması söz konusudur.
Profesyonel Köpek Çiftlikleri
Köpek çiftliği konusunda firmamız profesyonel hizmet sunar. Köpeklerin geniş ve aydınlık odalarda kalması söz konusudur. Yeterli genişlikte olan odalar, köpeklerin rahat edecekleri yerlerdir. Köpeklerin sahipleri tatildeyken onları aramayacak kadar mutlu olması önem taşır.
Firmamızda köpeklerin eksik olan aşıları da tamamlanır. Düzenli şekilde kilo kontrolü yapılır. Her ırkın beslenme düzeni farklıdır. Irkın beslenmesine uygun gıdalar gerekli sıklıklarda verilir. Veterinerlerimiz günün her saati çiftliğimizde görev yapar. Hastalanmaları halinde anında tedavi hizmeti sunulur.
Köpeklerin sosyalleşmesine hizmet edecek en önemli unsur, geniş olan açık alanlarımızdır. Bu alanlarda köpekler, başka cins köpeklerle oyunlar oynayarak sosyalleşirler. Bu sayede gereksiz havlamalar ve hırçın hareketler azaltılır. Köpeklerin mutlu ve huzurlu şekilde kalması için her türlü imkân bulunur. Pansiyonlarımız düzenli şekilde temizlenir ve havalandırılır. Hijyenik ortamlarda köpeklerin barınması sağlanır.
Kurumsal Köpek Çiftlikleri
Köpek çiftliği alanında hizmet almak isteyenler için firmamızla iletişime geçilmesi önerilir. Deneyimli bakım elemanlarımız, hayvan sever kişilerdir. Her cins köpeğin beslenme ve bakım ihtiyacı profesyonel ekip tarafından sağlanır. Sahiplerinin köpeklerini çiftliğe bırakamayacakları durumlarda pet taksi hizmetimiz devreye girer. Köpeklerin bulunduğu yerden pet taksilerimizle güvenli şekilde çiftliklerimize ulaşımı söz konusudur. Kalacakları sürenin sonunda da tekrar evlerine dönüşü talep edildiği takdirde pet taksilerimizle olur. Çiftliklerimiz, can dostlarınız için güvenilir ve sağlıklı yerlerdir.

Yorum Yapın

whatsapp WhatsApp telefon Hemen Ara