Anasayfa > Haberler >İstanbul Köpek Oteli ve Köpek Pansiyonu

İstanbul Köpek Oteli ve Köpek Pansiyonu

İstanbul Köpek Oteli ve Köpek Pansiyonu

Köpek Oteli Üsküdar köpek sahiplenmek başlı başına ciddi bir sorumluluk gerektiren bir olgudur. Köpek sahibi yüklenmiş kişilerin en özenli davrandıkları konu ise köpek eğitimi olmaktadır. Burada sadece Köpeğim eğitilmesi köpeğin faydasını olmadığı için sahipleri buna özen göstermektedir.
Köpek sahibinin mi ihtiyaçlarının aynı zamanda da sosyal çevresinin akıllı bir köpeği ihtiyacı olduğu için eğitimli bir köpek her zaman daha makbuldür. Köpek eğitimi konusunda en çok dikkat edilmesi gereken kesinlikle eğitimi verecek kişinin bu alanda uzman bir kişi olmasıdır. Çünkü eğitim tamamen sabır işi olduğundan ve özellikle bu eğitimi alacak canlının bir köpek olmasından dolayı olabildiğince sabır ve profesyonellik gerekmektedir.

Köpek Oteli Hizmeti
Köpek Oteli Üsküdar köpek pansiyonu ve köpek eğitimi beraber sunulan mekânlardır. Köpeklerle ilgili her türlü hizmete en donanımlı şekilde sunan köpek otelleri müşterilerine memnun bırakmaktadır. Köpek oteli sadece bir misafirhane olmamakla beraber aynı zamanda bir eğitim merkezidir. Burada verilen eğitim tamamen köpeklere yöneliktir ve onlara göre Dizayn edilmiş bir ortam mevcuttur. Köpek otellerinde rezervasyon yaptırarak köpeğinizin faydalanması için tek geçerli koşulu muz köpeklerin aşılı olması ve bulaşıcı herhangi bir hastalık taşımıyor olmasıdır. Kurumumuzda bu kuralı özellikle diğer canlıların sağlığını korumak için koymuş bulunmaktayız.
Köpek sahiplerinin yaşamış olduğu en büyük sıkıntı bir yere seyahat etmeleri gerektiğinde köpeklerini emanet edecek bir yer bulamamış olmalarından kaynaklanmaktadır. Köpek otelleri tamamen bu sıkıntıyı gidererek Tam da bu noktada devreye girip köpek sahiplerinin işini kolaylaştırmaktadır. Köpek oteli köpeğinizi emanet aldıktan sonra onu güvenli ve huzurlu ortamda siz gelene kadar misafir eder. Siz talep ettiğiniz sürece de sizi beklediği bu süreçte eğitim de alabilir. Köpek pansiyonu ve köpek eğitimi hizmeti vermekte olan kurumumuzda hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Köpek Eğitiminde İpuçları
Köpek Oteli Üsküdar köpek eğitimi ve pansiyonu hizmeti veren kurumumuz eğitimle ilgili donanımlı bir personel kadrosuna sahip olduğu için eğitimle ilgili tüm ipuçlarını kullanarak hem eğitimin kalitesini arttırır hem de eğitim suresini kısa tutar. Köpek eğitiminde en önemli ipucu kesinlikle sevimli Sadık Can dostumuz ile eğitimini arasında bir sevgi bağı kurulmasından geçmektedir. Aradı mı Sevgi bağı kurulmadığı sürece köpek huzursuz hissedeceğin den eğitimi geç cevap verir ve eğitim süreci uzar. Bu süreci olabildiğince kısa tutmak için ve eğitimin verimini kalitesini arttırmak için Uzman ekibimiz tüm becerisini bu alanda aktif ettirmektedir.

Köpek Eğitimi ve Pansiyonu Hizmeti
Köpek Oteli Üsküdar olarak hem köpek eğitimini hem de Pansiyon hizmetini aynı anda müşterilerimize sunmaktan Gurur duymaktayız. Köpek eğitim alma sürecinde bazen köpek sahipleri sürekli git gel yaşayacakları için bu süreç onları zora sokmaktadır. Böyle bir zorlanmaya hiç mal vermeden köpeklerinizi eğitim sürecine dahil ettiğiniz andan itibaren pansiyonumuzda ağırlayarak hem size yükünüzü hafifletiyor hem de eğitimin hızını arttırarak süreci kısa tutuyoruz.

Köpek Oteli Fiyatlandırma
Köpek Oteli Üsküdar köpek eğitimi ve pansiyonu hizmetlerinde fiyatlandırmalar çeşitlilik gösterebilmektedir. Ürünlerimiz hakkında belli bir fiyat listemiz olsada köpek otellerinde fiyatlandırma farklı faktörlere göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu faktörler köpeğin alacağı eğitim, eğitimin süreci, otelde kalacağı gün sayısı olarak nitelendirilebilir. Eğitim faktörü de kendi içinde çeşitlilik göstereceği için böyle bir fiyat araştırmasını kurumumuza gelerek bize bizzat yerimizde ziyaret ederek yapabilirsiniz. Köpek eğitimi ve köpek Pansiyon hizmeti vermekte olan kurumumuzdan alacağınız tüm hizmetler profesyonel bir ile sunulacaktır.

Yorum Yapın

whatsapp WhatsApp telefon Hemen Ara