Anasayfa > Haberler >Bostancı Köpek Eğitimi Merkezi

Bostancı Köpek Eğitimi Merkezi

Bostancı Köpek Eğitimi Merkezi

Bostancı Köpek Eğitimi alabileceğiniz işletmemizden evcil dostunuz ve ailenizin bir parçası haline gelen köpeklerinizin özel ve temel düzeylerdeki eğitimlerini profesyonel ve doğru bir şekilde verebilmek adına hizmet vermekteyiz.
Evcil dostlarımız ailelerimizin önemli birer parçasıdır. Özellikle ev hayatı, şehir hayatı gibi insan yaşam alanlarına alışabilmeleri için eğitim almaları gerekmektedir. Bu eğitimleri sizler de verebileceğiniz gibi köpek eğitim merkezleri olarak bizler de verebiliriz. Ancak bu eğitimleri uzman bir eğitmenden almak hem sizin hem de evcil dostunuz için önemlidir. Küçük ve uysal cinslere de eğitimler verilebileceği gibi büyük ve bakımı zahmetli olan köpek ırklarına da eğitim verilebilir. Temel itaat eğitimi, tuvalet eğitimi, ileri itaat eğitimi gibi konularda evcil dostlarınıza eğitimler verebilir.

Profesyonel Köpek Eğitimi

Bostancı Köpek Eğitimi merkezi olarak Anadolu yakasında Bostancı civarında hizmet vermekteyiz. Hizmetimizin siz değerli müşterilerimize en doğru, hızlı, kaliteli ve güvenilir olması gerekir. Unutulmamalıdır ki evcil dostlarınızı sahiplenirken anlık ve geçici heveslerden uzak bir tercihte bulunulması gerekmektedir. Onların bakım ve sorumluluklarını üstlenirken belirli sorumluluklar altına girildiğinin de unutulmaması gerekir. Hatta bu sorumluluklar genel olarak evcil dostunuz olan köpeğinizin tür ve yaş aralığına göre değişir.
Bazı durumlarda özellikle engelli olan evcil dostlarımızın özel durumlarını da gözetmeniz gerekebilir. Belirli temel itaat ve tuvalet eğitimi gibi ana eğitimler evcil dostlarınıza verilmelidir. Evcil dostunuz veteriner kontrolünde gerekli aşı ve ilaçları almalıdır. Aksi durumlarda evcil dostunuz ve sizin sağlığınız ciddi oranda tehlikeye girer. Evcil dostunuzun size ve insanlara alışabilmesi için sosyal yaşama uygun, uysal ve zeki bir köpek olması gerekmektedir. Evcil dostlarınızın zeki, yüksek düzeyde eğitimli ve kültürlü olması sizler için önemli bir durumdur.

İtaat Eğitimleri

Bostancı Köpek Eğitimi hizmeti alabileceğimiz eğitim merkezimiz temel ve ileri düzeylerde itaat eğitim programlarını evcil dostlarınıza uygun şartlarda bireysel olarak vermektedir. Temel itaat eğitimini bir tür ana okul ya da kreş eğitimine benzetmemiz doğru ve yerinde bir benzetme olacaktır. Bu eğitimde genel olarak evcil dostunuza bazı önemli basit komutlar ve onlara itaat etmesi öğretilir.
İtaat eğitim modelimiz insani davranışlara uyum sağlama, temel motivasyon, söz dinleme eksenli eğitimlerdir. İleri itaat eğitimleri ise genelde agresif olan türlerdeki ve insan yaşamına kolay uyum sağlayamayan evcil dostlarımız için özel olarak verilir. Temel komutlara uyum sağlama zorluğunun yanı sıra özel kullanım amacıyla da verilebilir. Tuvalet eğitimi yavru köpeklik döneminden beri evde veya ev dışında olarak belirli bir disiplin kazanabilmesi ve insan hayatına en kolay uyum sağlayabilme şeklinde önemli bir hizmettir. Bu eğitimlerin hepsi profesyonel olarak verilmelidir.

Pozitif Köpek Eğitim Modeli

Bostancı Köpek Eğitimi merkezi olarak pozitif yaklaşımlarla köpek eğitimi vermekteyiz. Buradaki temel ilke bütün eğitimlerimiz için geçerlidir. Pozitif eğitim modeli ile beraber doğru ve makul köpek davranışlarını ödüllendirerek ve teşvik ederek kötü olan davranışlar ve davranış kalıplarından evcil dostlarınızı uzak tutmayı temel bir hedef olarak belirler. Pozitif eğitim modellerimiz asla ceza ya da fiziksel zarar, şiddet, bağırma gibi kötü davranış kalıplarından uzaktır. İnsan yaşamına, insani değerlere evcil dostunuzun kolay alışabilmesi için bu modeli benimsiyoruz.


Köpek Eğitimi Veren Firma

Bostancı Köpek Eğitimi hizmeti evcil dostlarınızın bütün hayatını olumlu etkiler. Ancak burada verilen eğitim kötü ve yanlış olursa evcil dostunuzun hayatı boyunca ikiniz de bunun bedelini ödersiniz. Firmamız köpek eğitimi konusunda hizmet vermektedir. Ayrıntılı bilgi almak için köpek pansiyonu ve köpek eğitim merkezi şeklinde hizmet veren firmamıza ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapın

whatsapp WhatsApp telefon Hemen Ara