Anasayfa > Haberler >Üsküdar Köpek Oteli Köpek Pansiyonu

Üsküdar Köpek Oteli Köpek Pansiyonu

Üsküdar Köpek Oteli Köpek Pansiyonu

Köpekler, çok eski çağlardan bu yana hep insanların en sadık dostu olmuşlardır. Günümüzde de evinde veya bahçesinde köpek bakan ve arkadaşlık kuran insan sayısı oldukça artmıştır. Bir köpeğin bakımını üstlenmek ve onunla sıkı bir dostluk kurmak çok güzeldir. Ancak iş seyahati, tatil, taşınma gibi sebepler nedeniyle dostunuzu yanınızda götürememek düşündürücü bir durum olur. Siz yokken küçük dostunuza sizin için en iyi şekilde bakabilecek bir bakıcı bulmak çok zor olacaktır. Köpek sahiplerinin bu sıkıntısına son vermek amacıyla köpek otelleri ve köpek pansiyonları kurulmuştur. Bu oteller tatil için gittiğiniz beş yıldızlı otel konforunda olup bütün faaliyetleri ve ortamı köpeklere uygun olarak hazırlanmıştır. Köpek oteli bünyesinde her cins köpek için hazırlanan özel alanlarda minik dostların bakımı, eğitimi, temizliği, spor aktiviteleri, eğlenceler gibi tüm ihtiyaçlarını karşılayacak olanaklar sağlanır. Köpek sahipleri dostlarından ayrılmak zorunda kalacakları süreyi onu merak ederek geçirmezler. Güvenle bu otel ve pansiyonlara yerleştirerek kendi işlerine ya da tatillerine odaklanabilirler.

Köpek Oteli Köpek Pansiyonu Nasıl Olmalıdır?

Köpeğinizi belli bir süre emanet edeceğiniz köpek oteli veya köpek pansiyonu minik dostunuza ev konforunda bakabilecek özelliklerde olmalıdır. Öncelikle köpeğinizin tüm sorumluluğunu alacak ve ona herhangi bir zarar gelmemesi veya kaybolmaması için garanti verecek güvenli bir yer olması gerekir. Zira en değerli dostu olan köpeğinin zarar görmesi köpek sahiplerini en çok üzecek durum olacaktır. Köpek otelinde köpeğin beslenmesi, eğitimi, eğlence ve aktiviteleri özenle yapılmalıdır. Otelde bulunan köpekler birbirilerine zarar verme riskine karşı korunmalı ve ayrı bölmelerde ağırlanmalıdır. Köpeğin hasta olmaması için temiz ve sağlıklı bir ortamda bakılması mühimdir. Sürekli kapalı bir alanda tutulmayıp gezip eğlenebilmesi de sağlanmalıdır. Düzenli olarak yıkanma, beslenme, tuvalet gibi her türlü ihtiyacı giderilmelidir.

Köpek Otelinde Eğitim

Köpek otelleri köpekler için eğitim hizmeti de sunuyor. Köpeğinizi yalnızca siz yokken bakılması için değil iyi bir eğitim alması için de köpek oteline yerleştirebilirsiniz. Köpek otellerinin uzman eğitmenler ile verdiği eğitim hizmetinden faydalanarak minik dostunuzun iyi bir eğitim almasını sağlayabilirsiniz. Köpek oteller köpek eğitimi hususunda her cins köpek için özel eğitim fırsatları sunuyor. Köpeğin beş yıldızlı otel konforunda tatil yaparken eğitim alma şansına sahip oluyor. Eğitimler köpeğin cinsine, yapısına ve karakterine uygun olarak veriliyor. Eğitimlerde zorlama, köpeğe kötü davranma gibi durumlar kesinlikle olmuyor. Köpek eğitimi konusunda eğitimli uzman kişiler tarafından yapılıyor.

Köpek Otelinde Köpek Bakımı Nasıl Yapılıyor

Köpek oteline köpeğinizi bırakacağınızda işletme sahibi köpeğinizin sağlık durumu, aşıları, beslenme ve tuvalet alışkanlığı gibi tüm bilgileri alır. Köpeğiniz için oluşturulan dosyasında bulunan bilgilerine uygun şekilde beslenir. Köpek ne yemeyi seviyorsa o besin düzenli olarak hijyenik olarak sunulur. Tuvalet ihtiyacını nasıl gideriyorsa o şekilde gerekirse sıkça dolaştırılarak giderilir. Köpekler kendilerine ait özel odalarda kalırlar. Klimalı olan odalar temiz ve bakımlıdır. Gün içerisinde diğer köpekler ile aynı ortamda bulunmamak kaydıyla görevliler tarafından gezdirilir, eğlenmesi ve oyun oynaması sağlanır. Sahibinin isteği doğrultusunda eğitimler verilir.

Köpek Oteli Köpek Pansiyonu Hizmeti

Köpek oteli ve köpek pansiyonu olarak hizmet veren kurumumuz köpeklere uygun hazırladığımız özel ortam için gerekli belgelerini almış yetkili bir kuruluştur. Köpekler için hazırlanmış özel bir ortam ve köpek eğitimi ile en iyi köpek oteli köpek pansiyonu hizmetini bizden alabilirsiniz. Minik dostunuzu beş yıldızlı otel konforunda en iyi şekilde konuk ediyoruz.

 

 

Yorum Yapın

whatsapp WhatsApp telefon Hemen Ara