Anasayfa > Haberler >Köpek Temel İtaat Eğitimi Fiyatları

Köpek Temel İtaat Eğitimi Fiyatları

Köpek Temel İtaat Eğitimi Fiyatları

Köpek temel itaat eğitimi, köpek sahiplenen kişiler için önem taşıyan konulardan biridir. Köpek sahiplenmek, sorumluluk isteyen konulardan biridir. Köpek ile aynı yaşamı paylaşmak için, belli komutların köpeğe öğretilmesi, önem taşır. Hem köpek hem de sahibinin mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmesi için, bu konu önem taşımaktadır. Köpeklerin yetiştirilmesi de aynı insan yavrusunu yetiştirmek kadar titizlik istemektedir. Köpek sahiplenen kişilerin bunu, kitaplardan öğrenmesi zor olacaktır. Bu konuda, profesyonel hizmet veren kuruluşların, tercih edilmesi gerekir. Profesyonel köpek eğitimi için sunulan fiyatlar, sektör bazında farklılık gösterecektir. Köpek Eğitiminde en profesyonel eğitimi veren kuruluşumuz, en uygun fiyatları da sunacaktır.

Köpek Eğitiminde Her Cinse Göre Değişen Programlar

Köpek eğitiminde, her cins köpeğin eğitimi farklı olacaktır. Köpeğin cinsi, yaşı ve fiziksel özelliklerine uygun eğitim verilmelidir. Ev ve apartmanlarda yetiştirilecek köpekler ile koruma maksatlı yetiştirilecek köpeklerin eğitimi, farklılık gösterecektir. Köpek eğitiminde bazı kriterlerin önemi büyüktür. İtaat eğitimi verilecek, belli temel alışkanlıkların sunulacağı eğitim ile güvenlik olarak yetiştirme kriterleri bir olmayacaktır. Ödül sistemi, köpeklerin istenen hareketleri yapmasında büyük yararlılıklar sunar. Fabrika ve işyeri koruması olarak yetiştirilecek kurt ve kangal köpeklerinin eğitimi, bir olmayacaktır. Ödüle alışan köpek, koruma görevini yapamayacaktır.

Köpek Eğitiminde Aktör Köpek Eğitimi ve Temel İtaat Eğitimleri

Köpek eğitimlerinde, aktör köpek eğitimi konusunda uzmanlaşmış hizmetimiz bulunmaktadır. Gösteri ve reklamlarda rol alacak köpeklerin eğitimi, çok zaman alan ve uğraştıran konulardır. Ödüllü çalışanlarımız, bu konuda profesyonel hizmet sunarlar. Temel itaat eğitiminde de bazı özellikler öne çıkar. Temel itaat eğitiminde, yeme, içme, tuvalet, yaşanılan yere uyum, uyku düzeninin verilmesi esastır. Köpek eğitiminde, köpek ile birlikte sahibinin de eğitime alınması gerekir. Köpek eğitiminde, köpek ve sahibi uyum halinde yaşamayı öğrenirler. Köpeğe uygun komutların verilmesi, köpeğin buna uyum göstermesi beklenir. Köpek ile birlikte sahibinin de hoş bir aktivitenin içerisine girmesi sağlanır.

Köpeklerin Sağlığı İçin Beslenme ve Düzenli Yaşamın Önemi

Köpeklerin sağlığı için, düzenli beslenmenin önemi çok büyüktür. Düzenli beslenen köpekler, daha mutlu ve sağlıklı olacaktır. Köpeğin beslenmesi de ayına ve yaşına uygun olmalıdır. Köpeğin cinsi de beslenmeyi etkilemektedir. Köpeklerin beslenmesine uygun, her türlü mamayı, firmamızda bulmak mümkündür. Köpek mamalarında yerli ve yabancı türde her türlü besin çeşidi bulunmaktadır. Köpek maması alırken, firmamız yetkilileri de en doğru yönlendirmeyi yapacaklardır.

Köpek Eğitimine Ne Zaman Başlanmalıdır?

Köpek eğitimine başlanacak olan yaş, köpeğin cinsine göre, bazı farklılıklar gösterir. Bilinen yanlış bir kanı da köpek eğitimine altı aylıktan sonra başlanmasının uygun olmasıdır. Köpek eğitimi için, eğitime başlama zamanı ne kadar erken olursa, o kadar kolay ve kalıcı olacaktır. İki ya da üç aylık bir köpek, eğitim için hazırdır. Altı ayını dolduran köpeklerin eğitimi, daha çok zaman alacaktır. Köpek eğitimi konusunda uzman olan kuruluşumuz, bu konuda doğru ve etkili eğitim hizmetini sunacaktır.

Köpek Sahiplerinin İşini Kolaylaştıracak Hizmetler

Köpek sahiplerinin işini kolaylaştıracak bazı hizmetler, tercih sebebidir. Bu hizmetlerin başında köpek otelleri gelmektedir. Köpek ile tatilin zor olacağı durumlarda, geçici süreliğine barınak hizmeti de sunulmaktadır. Köpek eğitim merkezimiz, köpek pansiyon hizmeti de vermektedir. Köpek pansiyonlarının her türlü temizliği ve dezenfeksiyonu üst seviyededir. Havalandırma ve güvenlik hizmetleri bulunur. Köpeklerin eğitimi, konaklama süresince de devam edecektir. Sosyalleşen köpekler, gereksiz havlama ve saldırganlıklarından vazgeçecektir. Açık havada, enerji harcadıkları, mutlu oldukları bir tatilin tadını çıkaracaklardır. Köpek eğitim merkezimizin sunduğu hizmetlerden yararlanmak için, firmamız ile iletişime geçmeniz önerilir.

 

 

whatsapp WhatsApp telefon Hemen Ara