Anasayfa > Haberler >Köpek Eğitimi Nasıl Verilir

Köpek Eğitimi Nasıl Verilir

Köpek Eğitimi Nasıl Verilir

Köpekler insanların en sadık dostlarıdır. Hem korumacı hem de dost canlısı olan köpekler uygun eğitim verildiğinde ortak yaşam alanlarında size ve çevrenize uyum sağlayabilir. Maalesef ki bu sevimli dostları seven insanlar onlara yanlış eğitim vererek hem köpeğin dengesiyle oynuyor hem de kendi zamanını boşa harcamış oluyor. Unutulmamalıdır ki köpekleri sevmek onları insan gibi görmek demek değildir. Onları eğitmek, bazı kazanımlar kazandırmak için belirli bilgi birikimi ve eğitim gerektirir.

Nasıl Köpek Eğitim Verilmeli?

Sevimli Dostlarımızı evlerinde sahiplenen insanların en çok düştüğü hatalardan biri onlara ilk olarak tuvalet eğitimi ya da belirli yerde uyuma sağlama eğiti vermeye başlamak oluyor. Çünkü Sahiplendiğiniz köpeğin ilk önce size alışması sizi tanıması gerekirKöpek eğitimi aşamasında en çok dikkat etmeniz gereken nokta köpeğin yaşı ve cinsidir. Eğer eğitim vermek istediğiniz köpek 3 aylık ile 6 aylık arasındaysa eğitim vermeniz, size alışması daha kolay olacaktır. Bu avantajın yanı sıra, siz de köpeğinizi küçüklükten yetiştirecek ve onu daha fazla tanıyabileceksiniz.  

köpek eğitimi

Üstelik köpek oteli hizmetimizle de zorlandığınız zamanlarda ilk aylarda eğiminizi kulübümüzde devam ettirebilirsiniz. Bazı durumlarda köpek eğitimi Verirken köpek aile üyelerinin tutarsız davranışlarını görürse, eğitim sürece ve sizinle olan bağı zedelenecek ve daha zor motive olacaktır. Eğer mümkünse aile üyelerden birinin verilen kararları belirlemesi ve daha sonra belili bir süre komut vermesi daha iyi olacaktır. Mümkün oldukça köpeğinizle yürüyüş yaparak ve onunla kaliteli zaman geçrirerek aranızdaki bağı güçlendirebilirsiniz

Köpek Eğitimi İçeriği

Köpekler sanıldığından daha akıllı ve daha becerikli hayvanlardır. Bunun kanıtını da özel olarak yetiştirilen polis köpekleri ve narkotik de yetiştirilen köpekleri örnek gösterebiliriz. Köpeklerin uygun eğitim ve uygun bakım şartları sağlandığında şüphesiz ki size ve ailenize çok yakın bir dost, çocuklarınıza da hem koruyucu hem de eğlenceli bir oyun arkadaşı olacaktır.

 Firmamız yukarıda anlattığımız eğitim şartlarını ve daha fazlasını, değerli dostlarınıza en kaliteli ve en uygun şekilde sunmaktadır. Öncelikle kulübümüzde çalışan arkadaşlarımız alanlarında oldukça eğitimli ve deneyimlilerdir. Özellikle köpeğinin en iyi şekilde eğitilmesini, dost canlısı olmasını isteyen aileler için oldukça yetenekli ve oldukça akıllı köpeklerimizi örnek gösterebiliriz. Çünkü sizin evde aylarca uğraşacağınız, fakat küçük bir yanlış komutta başa döneceksiniz. Bu yüzden bir süre sonra verdiğiniz eğitim ve verdiğiniz zaman boşa gidecek. 

köpek eğitimi

Üstelik sunduğumuz eğitimlerin içinde, sadece köpek için değil sahibinin yapması gereken görevler var. Bu yüzden belirli zamanlarda hem köpeklere hem de köpek sahiplerine eğitim seminer fırsatları sunulmaktadır.  Üstelik külümüzde sadece eğitim değil, köpek sahibi olmak, köpek eşleştirmek gibi hizmetleri güvenli ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle seyahat esnasında köpeğinizle yolculuk edemediğiniz zaman köpek oteli hizmetimizle hem eğitimiz devam ediyor hem de köpeğiniz güvende kalıyor

Unutmayın ki siz ne kadar bilgili ve eğitim sürecinde bizlere destek olursanız, kulübümüzde köpek eğitimi süresince ve bittikten sonra evinizde gerekli eğitimleri devam ettirebilirsiniz. Üstelik kulübümüzde hem eğitim hem pansiyon hem de otel hizmeti verilmektedir. Uzun yolculuk ya da yeterli alanınız olmadığında köpek dostlarınızı bize rahatlıkla emanet edebilirsiniz.  Ayrıca hem siz hem de köpeğinize uygun eğitimi ister birebir ister grup eğitim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Bütün bu anlattıklarımız ve daha fazlası için, sitemizi ziyaret edebilir, sitemizdeki iletişim ve konum bilgilerinden ister yerimizde birebir görüşebilir, isterseniz de iletişim numaralarımızdan ön bilgi edinebilirsiniz. Unutmayın köpekler doğru eğitim ve komutlarla sizin ve ailenizin birçok konuda yardımına koşabilir.

 

 

whatsapp WhatsApp telefon Hemen Ara