Anasayfa > Haberler >Köpek Eğitim Merkezi Hauseofistanbul Hizmetleri

Köpek Eğitim Merkezi Hauseofistanbul Hizmetleri

Köpek Eğitim Merkezi Hauseofistanbul Hizmetleri

Köpek eğitim yerleri, aynı zamanda köpek pansiyonu olarak da kullanılan açık alanlardır. Bu alanların geniş olması köpek eğitimleri için de ideal olanaklar sunar. Günümüzde pek çok aile barınaklardan köpek sahiplenirler. Bu konuda oluşan bilinç, toplumun hayvanlara karşı korumacı davranışlarının artmasına neden olmuştur.
Sahiplenilen bu hayvanların yeni yaşam alanlarına ve sahiplerine alışması da zaman alır. Bu alışma sürecini en aza indirmek ve sahipleri ile olan bağı kuvvetlendirmek için eğitim almaları son derece önem taşır. Köpeklerin yeni yaşam alanına uyum sağlaması ve onlardan beklenen görevleri yapmaları için bir dizi eğitimden geçmeleri gerekir. Bu eğitimlerin başında temel itaat eğitimi gelir. Tuvalet, saldırganlık ve beslenme eğitimleri de alınması gereken eğitim gruplarıdır.


Köpek Eğitim Yerlerinde Uzman Personel

Köpek eğitimi yerleri içerisinde firmamız uzman bir eğitmen kadrosuna sahiptir. Her köpeğin ihtiyacı ve özellikleri farklıdır. Bu özelliklere bağlı olarak alması gereken eğitimler de çeşitlilik gösterir. Köpeklerin kimisi evlerde sevimli dostlar olarak çocuklara arkadaşlık eder, kimisi de koruma maksatlı sahiplenilirler.
İş yeri ve çiftlik gibi alanlarını koruyacak olan köpeklerin eğitimleri ile evlerin içerisinde apartman dairelerinde bakılacak köpeklerin eğitimleri aynı olmaz. Koruma köpekleri için verilen eğitimlerde ödül yöntemi tercih edilmez. Ödüle koşullu olan köpekler, dışarıdan gelen kötü niyetli her ödül veren kişiye yaşam alanını açabilir. Bu konuda tecrübeli olan eğitmenlerimiz, köpeğin cinsine uygun şekilde eğitim verir. Bazı eğitmenlerimiz yarışmalarda ödül almış olan kişilerdir.
Köpek Eğitim Yerlerinde Barınma

köpek eğitimi merkezi

Köpek eğitim yerleri içerisinde barınma unsurunun da olması, köpek sahipleri için son derece önem taşır. Bu sayede köpeklerin sahipleri olmadığı zaman kalacakları yerler de bu güvenli alanlar olacaktır. Köpek sahiplerinin tatil ya da iş gezisi gibi çeşitli sebeplerle can dostlarından uzak kaldıkları zamanda güvenli otel tercih ettikleri görülür. Eskiden aile yakınları ya da arkadaş yanına bırakılan köpekler, günümüzde artık köpek otellerine bırakılmaktadır. Bunun en önemli sebebi, burada başka köpeklerle arkadaşlık yapmaları, veteriner hizmeti ile güvende olmalarıdır. Köpeklerin de sosyalleşmeleri, adeta tatil havasında olmaları sağlanır.
Köpek Eğitim Yerlerinde Veteriner Hizmeti

Köpek eğitim yerleri içerisinde veteriner hizmeti sunan merkezlerin tercih edilmesi önerilir. Köpeklerin ani şekilde rahatsızlanmaları durumunda 7/24 hizmet veren veterinerlerin olması son derece önem taşır. Barınma maksadı ile bırakılan köpeklerin bu süre zarfında tamamlanması gereken aşıları olabilir. Bu aşıların da zamanında tamamlanması sağlıkları için önemlidir. Köpek eğitimi veren otelimizde uzman sağlık ekiplerimiz sürekli görev yaparlar. Bu sayede aşı süresi gelen köpeklerin aşıları, sağlık kontrolleri yapılır.
Firmamızda çalışan herkes hayvan dostu kişilerdir. Köpek otelimize gelen köpekler, buradan mutlu ve huzurlu şekilde ayrılırlar. Odalarımız köpeklerin rahat edeceği büyüklükte ferah yapılardır. Aydınlık olan ortamlarda köpekler huzur içerisinde kalırlar.
Köpek Eğitim Yerleri İçerisinde Önerilen Firma

Köpek eğitim yerleri içerisinde tercih edilmesi gereken yerler, kurumsal hizmet sunan fiziki ortamları elverişli ve temiz yerlerdir. Veteriner bulunan merkezler her zaman için güvenilir kabul edilir. Köpeklerin kalacakları odanın sık aralıklarla temizlenmesi ve havalandırılması da önem taşır.
Firmamız köpek eğitimlerinin yanı sıra, köpek oteli hizmetini de profesyonelce verir. Köpeklerin sağlıklı ortamlarda kalması için her türlü koşul sunulmuştur. Sık aralıklarla yapılan temizlikler, geniş oyun alanları ve sağlık hizmeti gibi unsurlar tercih sebeplerimizdir. Köpeklerin mutlu ve huzurlu olacağı ortamlar, onlara şefkatle bakılan yerlerdir. Köpek otelimiz, köpeklere tatil hissi yaşatan yerlerdir. Talep halinde firmamızın pet taksi hizmeti de bulunur. Eğitim konusunda kurumumuzdan ve uzman personelimizden hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yapın

whatsapp WhatsApp telefon Hemen Ara