Anasayfa > Haberler >Köpek Bodyguard Eğitimi HauseOfistanbul

Köpek Bodyguard Eğitimi HauseOfistanbul

Köpek Bodyguard Eğitimi HauseOfistanbul

Köpek bodyguard eğitimi, saldırgan veya savunma durumuna girmek için sahibinin kontrolü altında gerçekleştirilen eğitimdir. Eğitimli köpekler, sahiplerine yönelik tehlikeyi etkisiz hale getirebilir. Eğitimli köpek, sahibinin düşmanı bırakmasını emretmesini bekler.
Eğitim içeriği aynı zamanda kişisel ve mülkiyetin korunmasına ilişkin eğitimi de içerir. Bu eğitimli köpek, teslim edilen nesneleri aşağıdaki komuta kadar korur: Her köpek bu eğitimi alamaz. Bu eğitimden geçen köpeklerin güçlü bir kişiliğe sahip olması gerekir. Uzmanlar, bu eğitimin köpeğiniz için uygun olup olmadığını belirlemek için bir kişilik testi kullanacaklardır. Eğitimli köpeğin iyi beslenmesi önemlidir. Köpeği karanlıkta bırakmak ve çiğ beslemek gibi tüm alışkanlıklar yanlıştır.
Köpek Bodyguard Koruma Eğitimi Nasıl Yapılır?
Köpek bodyguard eğitimi, köpeğinizin koku alma duyusunu eğitmek için köpeğinizin koruyucu içgüdüsünü kullanır. Koruma eğitimine başlayan köpek, yavruluk dönemi içinde olmalıdır. Köpek barınağı bir köpek yavrusu olarak kurulur ve tek başına büyütülmelidir. Köpekler sadece sahipleri tarafından beslenmeli ve ikinci şahısta köpek beslemelerine izin verilmemelidir. Eğitilen köpeğin yapısı katı değilse, eğitimin bir anlamı yoktur. Koruma eğitimi, köpeklerin çeşitli nesnelere dikkatini çekmek için verilen eğitimdir.
Örneğin, bir silaha baktığında tehlikede olduğunu anlayabilmelidir. Bu sayede tehlikeli anlarda sahibini doğrudan koruyabilir. Köpekler bazen belirli giysilere şartlandırılır. Hapishaneyi korumak için kullanılan köpekler, mahkumların evden çıkmasını önlemek için yetiştirilmiştir. Köpekler üniforma giymeye ayarlıdır. Bu eğitimin sonunda, köpeğinizi ve bırak komutlarınızı koruyun. Koruma eğitimi verilirken, köpekler gerçekten ısırmanın tekniğini öğrenir.
Isırma Tekniği
Köpek bodyguard eğitimi, etkili ısırma teknolojisi ile köpek profesyonel eğitimi öğrenebilir. Eğitimli köpek eğitmenleri ortalama 3 ay boyunca köpeğin eğitimini yapabilir. Eğitim sırasında, köpekler onlarla ilgilenenlere katılırlar. Bu bağın belirlenmesi için bir köpek, saldırganlığın sonucu kendini kaybeder.
Koruma köpeği ile ilişkiniz sınırlı olmalıdır. Köpek kavramları daha güçlü şeylere aktarılmalıdır. Kabul edilen köpeğin her zaman kazandığı koşullar dikkate alınmalıdır. Bu eğitim sadece insan oryantasyonu değil, aynı zamanda üretim tesislerinin korunması için de belirli bir alandır. Bu eğitim yaklaşık 1 ay sürer. Koruma eğitiminde bir kanun uygulayıcı ajans olarak, çeşitli koruma hedefleri kullanılır. Komuta uymayan köpekler tasmayı sertçe çekerek anlık bir etki yaratır ve aynı komut tekrar verilir. Köpekler yüksek oranda sahiplenildikleri için korunma ve saldırganlık eğilimleri doğru orantılı olarak artar. Koruma eğitimi fikri, köpeklerin sahiplerine çok bağlı olmasından doğmuştur. Korunacak köpeğin boyutu büyük olmalıdır. Büyük köpekler cesaretin niteliğine sahiptir ve bu, eğitimle kazanılmaz.
Güven, korumak için atanmış köpeklerden daha fazla olmalıdır. Bu köpek eğitim aşamasını tamamen  tamamlamalıdır. Tüm egzersizleri bilmeniz gerekir ve sahibini tamamen takip etmelidir. Köpekleri egzersiz yapmadan önce, sahibinin eğitimi esastır. Köpek, sahibi ile dostluğu etkilemek için ilk şey güven eğitimi olmalıdır. Köpek sahiplerinin almış olduğu eğitimler sayesinde köpek ile sahibi arasında bir ilişki kurulur, ortaya çıkan veya çözülmesi gereken problemler çözülür.
Bodyguard Eğitimi Ne Kazandırır?
Köpek bodyguard eğitimi arama kurtarma, uyuşturucu ve güvenlik görevleri yapan köpeklere koruma eğitimi verilir. Koruma eğitiminin faydaları arasında tehlikeli anlarda defans yapmak ve saldırarak tehlikeyi etkisiz hale getirmek yer alır. İnsanları ve toplulukları dış risklerden korur.
Kimler Koruma Eğitimi Verebilir?
Köpek bodyguard eğitimi bazı ırklar için koruma eğitimi genellikle bir uzman tarafından yapılır. Eğitim köpek sahipleri tarafından yapılabilir ancak bu alanda uzmanlar tarafından verilen eğitim süreci daha verimli ve basit hale gelir. Bu nedenle köpek koruma eğitimi için eğitmen kullanmanızı öneririz. Firmamız köpek eğitimi konusunda hizmet vermektedir. Köpek eğitimi konusunda kurumumuzdan ve uzman eğitmenlerimizden hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yapın

whatsapp WhatsApp telefon Hemen Ara