Anasayfa > Haberler >Kaka Toplamada Tam Anlamiyla Kompakt Bir Ürün: Piqapoo

Kaka Toplamada Tam Anlamiyla Kompakt Bir Ürün: Piqapoo

Kaka Toplamada Tam Anlamiyla Kompakt Bir Ürün: Piqapoo

 

Köpeginiz ve sizin için hayati daha da kolaylastiracak yeni bir ürün var. Bu ürünün adi piqapoo, köpeginizi gezdirmek için disariya çikardiginizda elinizde köpek diskisi toplamak için poset ve kürek tasimaya artik bir son verebilirsiniz. Bu ürün ile köpek diskisini toplamak zorunda kalmayacaksiniz.

Köpegin arka tarafina yani kuyruk bölümüne bir klips yardimiyla tutturulan ürün sayesinde köpeginizin kakasi kendi kendine toplama torbasinin içine dolacak ve size de sadece elinizi bile sürmeden bu torbayi alip çöpe atmak kalacak. Piqapoo tamamen yenilikçi ve hijyenik bir ürün, ürünün yapiminda kullanilan malzemeler sayesinde köpeginiz de herhangi bir hijyen sorunu yasamayacaksiniz. Akilci tasarimi sayesinde köpeginiz diskisini yaparken kakayi toplayan bu ürün sayesinde disaridaki gününüz mahvolmayacak.

 

Piqapoo Kullanim Açisindan Nasil Bir Üründür?

Kullanim açisinda oldukça kolay monte edilebilir bir ürün olan piqapoo, köpegin tam arkasina bir klipsin yardimiyla tutturuluyor ve kaka toplama torbasi köpeginiz diskisini yaparken isini yapiyor. Köpeginiz disarida kaka yapmak için hareketlendigi zaman torbanin agzi açiliyor ve tüm diski bu toplama torbasinin içine doluyor. Hepsi bu kadar... Siz de bu torbayi klipsinden tutarak hiç elinizi sürmeden alip çöpe atabiliyorsunuz.

 

Kolay Kullanim Ile Siz De Piqapoo Sahibi Olmak Isteyeceksiniz

 

Piqapoo sayesinde köpekleriniz kendi kakalarini kendileri toplar ve size sadece o toplama torbasini alarak çöpe atmak kalir. Avantajli kullanimi sayesinde disarida köpeginizi gezdirirken elleriniz her zaman serbest olacak ve yaninizda ekstradan kaka toplama poseti tasimak zorunda kalmayacaksiniz. Bu can sikici eyleme son veren ürün sayesinde bir çok ugrastan kurtulacaksiniz.

Piqapoo Sayesinde Hem Siz Hem Köpeginiz Rahat Edecek

Özel tasarimli klipsi ve diski toplam torbasi sayesinde köpeginiz kakasini yaptigi zaman diskisi kolaylikla torba içinde birikecek ve siz de rahat edeceksiniz. Diski toplama torbasinin ve klipsin özel tasarimi sayesinde köpeginiz kaka toplama torbasi takili iken hiç rahatsiz olmayacak ve onun da huzuru kaçmayacak. Evden disariya çikmadan evvel piqapoo'yu köpeginizin arkasina özel klipsi vasitasiyla tutturmaniz yeterli.

Yorum Yapın

whatsapp WhatsApp telefon Hemen Ara