Anasayfa > Haberler >İstanbul Maltepe Köpek Oteli Fiyatları

İstanbul Maltepe Köpek Oteli Fiyatları

İstanbul Maltepe Köpek Oteli Fiyatları

Köpek Oteli Maltepe, evcil hayvan bakım ve eğitim konularında yardımınıza koşuyor. Hayvanları seven birçok insan gibi, sizin de ilgi göstermek ve dostluğunu hissetmek istediğiniz sevimli bir evcil hayvanınız olabilir. Özellikle şehir yaşantısında bu amaçla ev arkadaşı olarak köpek edinmek çok sık rastlanan bir durumdur.
Aynı ortamda yaşayacağınız bu sevimli hayvanlara tuvalet ve itaat konularında eğitim vermek son derece önemlidir. Ayrıca bir yere giderken onları evde yalnız bırakmak insanı vicdanen oldukça rahatsız eder. Bu can sıkıcı durumu yaşamamak için Köpek Oteli Maltepe, ihtiyaç duyduğunuz evcil hayvan bakım ve eğitim hizmetini size en iyi şekilde sağlamaktadır.


Köpek Oteli Maltepe ile Gözünüz Arkada Kalmaz
Köpek Oteli Maltepe, sadece bir bakım evi değil aynı zamanda bir evcil hayvan okulu olarak da sizlere İstanbul'un en iyi köpek otelini sunuyor. Bu konuda çok iddialıyız çünkü küçük dostunuza sizin kadar değer veriyoruz. Eşiniz veya arkadaşınız bir yere giderken evcil hayvanlarını her zaman yanlarında götüremeyebilir veya bazen de götürmek istemeyebilirler.
Çok değer verdiğiniz sevimli dostunuzu birilerine emanet etmenin sizin için zor bir süreç olduğuna eminiz. Bu ve benzeri durumlarda köpek otellerini düşünmelisiniz. Ancak bu noktada evcil hayvanınızı emanet edebileceğiniz güvenilir bir köpek pansiyonu bulmanız gerekiyor. Köpek Oteli Maltepe, tam olarak bu amaca hizmet ederek size en kaliteli köpek bakım ve eğitim ortamını sunuyor.


İstanbul'un En İyi Köpek Oteli Maltepe
Köpek Oteli Maltepe değerli dostlarınıza, sevgili köpeğinize kafes tesisi gibi rahatsız edici unsurlardan arındırılmış, ev konforunda konaklama imkânı sağlıyor. İstanbul Maltepe'deki köpek otelimiz tamamen minik dostlarımızın konforu için özel olarak tasarlandı. Bu yüzden köpek otelimiz; Geniş koşu alanları, aynı büyüklükteki arkadaşlarla veya bireysel konaklama seçenekleriyle, kafes sistemleri yerine daha sağlıklı koşullarda, çeşitli oyuncaklar ve çeşitli istihdam olanaklarıyla misafir edilmektedir.
Köpek Oteli Maltepe Sayesinde Yalnızca Tatilinize Odaklanın
Yoğun çalışma koşullarında geçen günleriniz sonunda biraz dinlenmeyi ve tatili hak ediyorsunuz. Ancak sevgili küçük arkadaşınıza veda etmenin ne kadar zor olduğunu biliyoruz ve tatildeyken köpeğinizi emanet edecek güvenecek birini bulmanın zorluğunun farkındayız. Köpeğinize bakacak tanıdık bir yer bulsanız bile, onlardan anlayacak ve bakımlarını hakkıyla üstlenecek kadar tecrübeli kişiler olmaları gerekir. Köpek Oteli Maltepe ile gözünüz arkada kalmadan profesyonel köpek bakım ve eğitim hizmetinden yararlanabilirsiniz.


Köpek Oteli Maltepe ile Onlarda Tatil Yapsın
Köpek Oteli Maltepe olarak, size alanında en iyi köpek otelini sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Siz otelinizde dinlenirken, küçük arkadaşınızın da tatilde olacağını söyleyebiliriz. Küçük dostunuzun bizim de arkadaşımız olacağını asla unutmayın. Köpek otelimizde köpeğiniz bir sonraki günü kafeste kapalı olarak beklemez. Köpeğinizin mutluluğu ve rahatlığı bizim de mutlu olmamız için bir sebep olacaktır. Hayvanlarla birlikte vakit geçirmekten hoşlanan bizler için keyif verici bir deneyim olacaktır. 


Köpek Oteli Maltepe İmkanlarından Yararlanın
Köpek Oteli Maltepe'de minik arkadaşlarınızın ruh ve beden sağlığı için çeşitli oyunlar düzenleniyor, aynı büyüklükteki diğer köpeklerle etkileşime girme imkânı veriyoruz. Minik dostunuz her gününü eğlenceli aktiviteler ve zihinsel durumuna olumlu etki edebilecek farklı egzersizler yaparak geçirecek. Ayrıca onlara açık ve kapalı alan sunularak, özel bir yatak imkânı da sağlıyoruz.
Köpek Oteli Maltepe, köpek otelinde tüm minik dostlarımıza yemeklerini ayrı ayrı vererek yemek yemelerini izliyor ve kendi aralarında kavga etmelerini engelliyoruz. Onlara beraber oynayacakları birçok arkadaş buluyor fakat hiçbir zaman kendi hallerinde başıboş bırakmıyoruz.


Evcil Hayvanınız İçin En İyisi Köpek Oteli Maltepe
Köpek Oteli Maltepe, köpeklerinizin konforu için cömert ve geniş bir plana sahiptir. Çünkü köpekler doğası gereği sıkışık alanlarda kendilerini rahat hissetmezler. Küçük dostlarınızın konforu en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Onlardan ayrı kaldığınız süre boyunca minik patili dostlarınızı gönül rahatlığı ile Köpek Oteli Maltepe'de rahat etmeye bırakabilirsiniz.

Yorum Yapın

whatsapp WhatsApp telefon Hemen Ara