Anasayfa > Haberler >İstanbul Köpek Eğitim Okulu

İstanbul Köpek Eğitim Okulu

İstanbul Köpek Eğitim Okulu

Köpek Eğitim Okulu sayesinde köpeğinizi profesyonelce eğitebilirsiniz. Ayrıca tüm ırklardan köpekler gerekli eğitimleri burada alırlar. Köpeğinizi getirdiğinizde ırkına ve cinsiyetine göre bir grup halinde eğitildiğini anlayacaksınız. Çünkü her köpeğin cinsine göre eğitilmesi daha etkili olacaktır.
Bazı ırkları eğitim almadan sürdürmek çok tehlikeli olabilir ve eğitimsiz bir köpek sizi ve çevrenizdekileri üzen davranışsal sorunlar sergileyebilir. Bu nedenle köpeğiniz burada profesyonel ve deneyimli eğitmenler tarafından çeşitli eğitim programlarından geçecektir. Köpeğinizin ilk eğitimi itaat eğitimi olacaktır ancak bu eğitimden sonra daha ileri eğitimlere başlanabilir.
Köpek sahibi olmayı düşünen her köpek sever, köpeğini eğitememe korkusunu yaşar. Sahipleneceği yavru köpeğin sağlıklı ve düzgün bir şekilde büyümesi ve yaşaması için her türlü araştırmayı yapar. Ancak bu konuda eğitim almamış kişiler köpek eğitimi konusunda sorunlar yaşamaktadır. Eğitim sorununuz olduğunda Köpek Eğitimi merkezimiz tam size göre.
Güvenilir Olan Köpek Eğitim Okulu
Köpek Eğitim Okulu ile köpeğinizin bir veteriner gözetiminde, klimalı bir ortamda, duman ve yangın alarmları bulunan yüksek güvenlikli bir alanda kalmasını sağlıyoruz. Minik dostunuz köpek otelimizde 1 gün veya uzun süre kalabilir. Her cins ve yaştaki köpek, köpek okulu hizmetimizden yararlanabilir. Köpeğinizin bir veteriner ve uzman bir köpek eğitmeni eşliğinde profesyonel hizmet almasına izin verin.
Köpeğinizi 6 aylık olmadan önce bir eğiticiye vermelisiniz. Normal şartlarda köpek eğitimine 2 veya 3 aylıkken başlandığında sağlıklı sonuçlara ulaşılır. Bir köpeğin hayatının ilk 6 ayı, geleceği için sağlam bir temel oluşturma zamanıdır. İtaatkâr köpekler bu yaşta sorunsuz bir şekilde hayatlarını güvenli bir şekilde yaşarlar. Eğitimin ilk 6 ayını geçiren köpekler, yetişkinliklerinde sergileyecekleri davranışları öğreneceklerdir.
Köpeğinizin Sağlığı İçin Köpek Eğitim Okulu
Köpek Eğitim Okulu içerisinde eğitime tabi olan köpeklerin de tıpkı doktorlarımız gibi eğitime, sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeye ihtiyaçları olduğunu biliyoruz. Her şeyden önce, köpeğin yeme, içme, tuvalet gibi temel ihtiyaçlarını düzenli ve uygun şekilde karşılayabilmesi için beden eğitimi alması gerekir. O halde onun terbiyeli ve terbiyeli olması, cemiyet içinde yaşaması esastır.
Köpek sahibi eğitimi bir yere kadar yeterli olabilir. Ancak çocuklar nasıl eğitim ve öğretim için okula gönderiliyorsa, köpeklerinin de bir köpek eğitim okulunda profesyonel eğitmenler tarafından yetiştirilmesi gerekmektedir. Çünkü köpeğin erken yaşlarda yaşayacağı davranış bozuklukları, hayatı boyunca sıkıntılı bir yaşama yol açabilir. Bu nedenle köpeklerle sağlıklı ve kalıcı bir dostluk kurmak istiyorsanız onları eğitirken dikkatli olmalısınız.
Köpek Eğitim Okulu Eğitimi
Köpek Eğitim Okuluiçinde eğitim almaya gelenköpekler cins ve cinslerine göre eğitilir. Her köpek cinsinin kendi eğitim yöntemleri vardır. Eğitimsiz bir köpeğe sahip olmak ve sahip olmak çok zordur. Eğitimsiz bir köpek sizi ve çevrenizdekileri rahatsız edecektir. Bazı köpek ırklarının eğitim almadan bakımı çok tehlikelidir. Bu nedenle profesyonel olarak eğitilmiş köpekler, eğitilmek için bir dizi programdan geçerler. Birincisi, eğitimin başlangıcında eğitici ustaya itaat eder ve lider olmayı kabul eder.
Uzman Kadrosu İle Köpek Eğitim Okulu
Köpek Eğitim Okulu profesyonel ve deneyimli kadrosu ile tüm ihtiyaçlara anında cevap verse de köpeklerin günlük aktivitelerini gerçekleştirebilecekleri alanlar da mevcuttur. Konaklamamızı ziyaret ederek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Tüm köpek bakımı eksiksiz yapılır ve sahibi yapılan her şeyden haberdar edilir. Bir köpek otelinde çalışmak ya da işletmek kolay değil, ancak hayvanları seviyorsanız da zor değildir. Köpek eğitimi konusunda kurumuzdan uzman eğitmenlerimizden hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yapın

whatsapp WhatsApp telefon Hemen Ara