Anasayfa > Haberler >İstanbul’da Sektörün Lider Köpek Pansiyonu

İstanbul’da Sektörün Lider Köpek Pansiyonu

İstanbul’da Sektörün Lider Köpek Pansiyonu

Sevimli dostlarımız olan evcil köpeklerimiz çoğu zaman yalnız kalmaktan hoşlanmaz.Özellikle uzun iş toplantı ve seyahatlerimizde bu sevimli hayvanlarımızı yalnız bırakmak yerine kaliteli köpek pansiyonu  firmamıza teslim etmemiz daha uygundur.Çünkü sevimli dostlarımız her ne kadar sakin bir yapıda da olsa uzun süreli yalnız kaldıklarında ortamdaki eşyalara zarar verebiliyor.Bu da ekonomik anlamda zarar etmemiz demektir.
Özellikle ev ortamında değerli eşyalarınız olduğunda ve bu eşyalarınız zarar gördüğünde yüksek maliyete girebilirsiniz.Bu nedenle iş seyahatlerimizde mutlaka evcil köpeğinizi pansiyona götürmeniz önemlidir.İstanbul’un en köklü köpek otelimizden bu hizmeti haftanın tüm günlerinde alabilirsiniz.Bu alanda bol ve güncel referanslar sunuyoruz.Bu doğrultuda beklentilerinizi kusursuz bir biçimde karşılıyoruz.

Köpek Pansiyonumuz Nedir?
2022 yılının en popüler köpek pansiyonu  olarak bu alanda en güzel hizmetler sunuyoruz.Köpek oteli olarak da bilinen işletmemiz kurumsaldır.Bu ilçemizin en köklü ve deneyimli köpek oteliyiz.Bu nedenle geniş müşteri tabanımız vardır.
Müşterilerimiz arasında İstanbul’un en köklü ticari firmaları da yer alıyor.Bu firmalar tarafından firmamıza evcil köpek türleri güvenle gönderiliyor.Firmamız sıradan bir köpek oteli değildir. Bu alanda kaliteli olanaklarımızla sektörümüzde ünümüzü ispat ettik.Bu nedenle de geleceğin de en gözde köpek oteli olmaya aday gösteriliyoruz.

Köpek Pansiyonumuzun Özellikleri
Köpek otelimiz beklentileriniz doğrultusunda özellikler teşkil ediyor.Özelliklerimiz arasında garantili hizmet sunmamız yer alıyor.Bildiğiniz üzere köpek pansiyonu alanında garanti etkeni önem arz ediyor.Bu etken olmadan firmadan hizmet almanız tereddüt içerisinde kalmanız demektir.
Firmamızın özelliklerinden biri de güler yüzlü personellere sahip olmasıdır.Birçok köpek otellerinde ketum karakterli personeller görev üstlenir.Bu da firmaların az düzeyde tercih edilmesine neden oluyor.Çünkü ketum personeller müşterilerin firmadan uzaklaşmasındaki en temel etkenler arasında yer alıyor.

Köpek Pansiyonumuzun Avantajları ve Kriterler
Köpek pansiyonumuz katı kriterler sunmaz.Sadece sizlerden köpek pansiyonu konusunda evcil köpeğinizin sağlıklı olduğuna daire resmi sağlık kurulu belgesi alıyoruz.Bu doğrultuda gerekli onayınızı da alarak köpeğinizi güvenli bir şekilde misafir ediyoruz.
Köpek otelimizin hiçbir köpek otellerinde yer almayan avantajları söz konusudur.İlk olarak müşteri memnuniyetine değer verdiğimizden mümkün olabildiği kadar fiyatlarımızı düşük tutmaya çalışıyoruz.Bunun haricinde müşterilerimizin mağdur kalmaması açısından hafta sonlarında da hizmet veriyoruz.Müşterilerimize geniş ödeme seçenekleri sunuyoruz.Nakit ödeme haricinde tüm banka kredi kartları üzerinden de ödeme seçeneği sunuyoruz.

Sektörün Lider Köpek Pansiyonu
İstanbul’dan sektörün lider köpek pansiyonu aradığınızda köpek pansiyonu firmamız olduğunu güvenle vurgulayabiliriz.İşletmemiz bu sektörün en güvenilir ve takdir edilen köpek otelidir. Bu alanda uzman olmamız sebebiyle müşterilerimize en küçük hatalar dahi olmadan hizmetler sunuyoruz.Köpek pansiyonumuzda en kaliteli evcil köpek mamaları sunulur.Bu ürünlerimizin tüm testleri Sağlık Bakanlığı tarafından yapılıp gerekli onaylar yapılmıştır.

Her Bütçeye Hitap Eden Fiyat Tarifelerimiz
İstanbul’dan pahalı köpek pansiyonu firmalarından bıktınız mı?Firmamız daha ucuz fiyat tarifeleri sunar.Bu doğrultuda resmi köpek otelimiz sitesinden 2022 güncel fiyat tarifelerimize göz atabilirsiniz.Fiyat tarifelerimizi beğeneceğinizi umut ediyoruz.Çünkü geçmişten günümüze kadar İstanbul’da en düşük fiyatlar sunan tek köpek oteliyiz.Fiyat tarifelerimiz evcil köpek konaklama sürecine göre farklılık gösterir.Örneğin, 1 günlük konaklama fiyatı ile 1 haftalık köpek oteli fiyatı farklıdır.

Köpek Oteli Hizmeti Nasıl Alınır?
Hizmetimizi almak için köpek pansiyonu firmamızı ziyaret etmeniz gerekmiyor.Dilerseniz kurumsal telefonumuz üzerinden de adresinize gelmemizi talep edebilirsiniz.Ev adresinize gelerek ve sizden ek ücret istemeden evcil köpeğinizi teslim alıyoruz.Fiyat teklifi sunabilmek açısından sadece sevimli dostlarınızın sayısını belirtmeniz yeterlidir.Köpek otelimizle iş hayatınızın düzene girdiğini gözlemleyebilirsiniz.Köpek pansiyonu konusunda kurumumuzdan ve uzmanlarımızdan hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yapın

whatsapp WhatsApp telefon Hemen Ara