Anasayfa > Haberler >Caddebostan Köpek Eğitimi Merkezi

Caddebostan Köpek Eğitimi Merkezi

Caddebostan Köpek Eğitimi Merkezi

Caddebostan Köpek Eğitimi hizmeti veren firmamız siz değerli müşterilerimizin evcil dostlarınıza en kaliteli eğitimi vermeyi hedefler. Evcil dostunuz ile beraber kaliteli ve güzel vakit geçirmeniz için temel itaat eğitimi, tuvalet eğitimi, ileri itaat eğitimi gibi birtakım eğitimleri evcil dostlarınıza veriyoruz. Bu eğitimlerin en temel amacı evcil dostlarınızla beraber uyum içerisinde yaşamanızı kolaylaştırma hedefi taşır.
Evcil dostunuz ve siz arasında ortak bir iletişim biçimi, anlayış geliştirmek için köpek eğitimlerini tercih etmelisiniz. Daha güvenli ortamlarda ve şekillerde evcil dostlarınıza vereceğiniz eğitimlerimiz sayesinde çeşitli sosyal yaşam alanlarında beraber güzel vakit geçirebilirsiniz. Sosyal hayata insan hayatına kolay uyum sağlamaları açısından köpek eğitimleri son derece önemlidir. Daha kolay uyum sağladıkları takdirde güzel ve kaliteli bir birliktelik geçirebilme olanağınız vardır. Evcil dostlarınız bu tür hayata uyum sağlayamazlarsa agresif bir hale bürünür ve içine kapanır.

Temel İtaat ve İleri İtaat Eğitimleri

Caddebostan Köpek Eğitimi merkezi olarak evcil dostlarınızın nerede ise hepsine temel itaat eğitimi veya ileri itaat eğitimi vermekteyiz. Bu eğitimin süreci; ilkeleri, eğitmeninizin evcil dostunuza yaklaşımı gibi kıstaslar farklılık gösterir. Bu eğitim sürecindeki eğitim şekli özellikle evcil dostlarınızın sonraki yaşamlarını ve sizin hayatınızı da bir şekilde etkiler. Eğitmenin bu eğitimleri verirken son derece dikkatli ve gerekli özeni göstermesi gerekmektedir. Eğitmen genel olarak gerekli teknik bilgiye sahip olmalı, evcil dostunuza göre eğitim şeklini özel olarak şekillendirmelidir. Uysal türler için temel itaat eğitimi verilirken ileri itaat eğitimi ise genelde agresif, insan hayatına zor uygun hale gelen evcil ve vahşi türler içindir. Tasmasız olarak verilmesi tercih edilen eğitim türleridir.

Tuvalet Eğitimini Aksatmayın

Caddebostan Köpek Eğitimi merkezi olarak evcil dostunuza verebileceğiniz en temel eğitim tuvalet eğitimidir. Özellikle evcil dostlarınız ve sizin beraber yaşayacağı alanda ev içi veya ev dışı olarak bu eğitimi alması gerekir. Sosyal yaşamın ve birlikteliğin kurulması hususunda bu eğitim önemli bir rol oynamaktadır.
İtaat eğitimine giriş niteliğinde bir eğitim olmasına karşın evcil dostunuza alışkanlık edinmesi açısından tuvalet eğitimi şarttır. Evcil dostunuzun nasıl ve ne şekilde eğitim alabileceği hususunda temel bir önyargı oluşturur. Tuvalet eğitimi süreci insanlarda bile zorlu bir süreç olmadığı düşünüldüğünde eğitmenin bu eğitimi verirken daha sabırlı olması gerekir. Evcil dostunuza sabırlı bir şekilde verilmelidir. Hayat standartları açısından bakıldığında ev veya ev dışı olduğu fark edilmeksizin gerekli bir eğitimdir.

Evde Köpek Eğitimi

Caddebostan Köpek Eğitimi hizmeti veren eğitim merkezimizde evde köpek eğitimi de belirli şekillerde köpeğin hayatını etkiler. Genellikle insanlar 3-4 yıllık sürelerde aynı evde yaşar. Bu da köpeğinizin ortalama hayatının üçte biri gibi bir zaman dilimine karşılıkgelir. Ev hayatında bazı komutlara kolay bir şekilde uyum sağlaması ve daha kolay öğrenmesi açısında bu eğitimi evde vermenin etkisi olacaktır. Tuvalet eğitimini evinizde almasını sağlamanız bu konuda büyük bir avantaj sağlar. İtaatkâr bir evcil hayvan arzusu taşıyorsanız evcil dostunuza evde de eğitim verebilirsiniz.
Yavru Köpek Eğitimi

Caddebostan Köpek Eğitimi merkezi olarak bizler çoğu eğitimi yavruluk döneminde vermek taraftarıyız. Çünkü evcil dostlarınız bu yaş aralığında öğrenmeye daha açıktır. Eğitimlere daha kolay şekillerde adapte olmaktadır. Temel itaat eğitimi, ileri itaat eğimi, tuvalet eğitimi gibi eğitimler genç yaşlarda verilmelidir. Eğitim merkezi olarak yavru köpek eğitimlerini geniş bir çeşit ve zengin eğitim programları olarak düzenlemekteyiz. Firmamız bu konuda hizmet vermektedir. Köpek eğitim merkezi merkezimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yapın

whatsapp WhatsApp telefon Hemen Ara