Anasayfa > Haberler >Bostancı Köpek Eğitim Veren Yerler

Bostancı Köpek Eğitim Veren Yerler

Bostancı Köpek Eğitim Veren Yerler

Eğer bir köpek sahiplenmeye karar verdiyseniz ilk tercihinizin yavru köpeklerden olması size her türlü avantajı sağlar. Eğitim vermek açısından da kolaydır. Ev içinde bakmak için her zaman küçük ırklar olması uygundur. Büyük ırk köpeklere eviniz küçük ve sıkıcı gelebilir. Sağlık durumu ve ırkına has olması da önemlidir. Mutlaka SCR si kontrol edilmelidir. İlk aşamalarda zorlanacağınızı düşünürseniz köpek eğitimi için sağlıklı bir bilgi almanız gerekir. Köpeğinizin de size alışması gibi zor bir aşamayı kolaylıkla atlatabilmeniz için mutlaka sabırlı, sevgi dolu ve sakin olmalısınız. Bütün şartların sağlandığına emin olduktan sonra ailenize katılacak olan evcil hayvanınızla sağlıklı ve uzun ömür yaşayabilirsiniz. Peki, köpek eğitimi nedir ve nasıl verilir?  

Ä°lgili resim

Köpek Eğitimi

Köpek eğitimi, köpeğiniz, sizin yaşam alanınıza ortak olduğu vakit aranızda ki bağları güçlendirmek ve kolay anlaşmanızı sağlamak için önemlidir. Bunun yanı sıra köpeğinizin temel ihtiyaçlarını gidermesi ve bunu size anlatabilmesi için de büyük kolaylık sağlar. Kendiniz bu konu da yeterli bilgi sahibi değilseniz mutlaka bir bilene danışmalısınız zira doğru eğitimi yanlış alışkanlıklar kazanılmaması adına çok önemlidir. Firmamız sizin için bu hizmeti profesyonelce sağlamaktadır.  

Köpek Eğitimi Neden Önemlidir?

Köpekler, diğer hayvanlara göre daha akıllı ve sadıktır. Her köpeğin, kendi ırkının özelliğine göre eğitim tarzları vardır. Sahiplenilen köpeğin bütün hayatını kolaylaştıracak şekilde yetiştirilmesi her iki taraf için de en doğru olanıdır. Size bu hizmeti en doğru şekilde verebilmek için firmamız hizmetinizdedir.  

Köpek Eğitimde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Köpekler en sadık dostlarımızdır. Bu yüzden onların sağlıklı, huzurlu ve uzun yaşamaları bizler için büyük önem taşır. Güzel bir yaşam için iyi bir eğitim, hem sizin için hem de köpeğinize büyük kolaylık sağlar. Özellikle ilk defa köpek bakmak isteyenlerin mutlaka profesyonel bir destek alması önerilir. Yavru köpeklerin eğitimi, yetişkinlere göre daha kolay ve sorunsuz gibi gelse de doğru verilmeyen her türlü eğitim ileride olumsuz bir davranış olarak karşınıza çıkar. 6 aydan büyük köpekler için eğitim verilecekse mutlaka daha hızlı ve titiz olmalıdır. Özellikle tuvalet, sosyallik ve beslenme konusunda ki temel eğitimlere daha çok dikkat edilmelidir. Bu konu da ihtiyacız olan her türlü yardım için bizden bilgi alabilirsiniz.

Köpek Otelleri Hizmeti

Eğitim aşamasında zorlandığınız her zaman ya da evcil hayvanınızdan mecburi ayrılmak zorunda kaldığınız zaman, köpek oteli düşünülebilecek en doğru yoldur. Genelde her evcil hayvanın kendine ait konaklama alanı olur ve her ırk kendi grubunda ağırlanır. Bakımları ve eğitimleri de yine ırkları göz önünde bulundurularak devam eder. Oteller temiz ve geniş alan üzerine kurulu olmalıdır. Karşılıklı güven ve samimiyet bu konu da çok önemli rol taşımaktadır. İlk başlarda zor ve tedirgin edici gibi gelse de köpek oteli bu konuda en iyi çözümdür. Geniş arazili alanlarla gün boyu değişik aktiviteler sunulmaktadır.

Hem eğlenirken hem de eğitimleri tamamlanmış olmaktadır. Sadece yavru köpek eğitiminde faydalı olmayan köpek oteli, yetişkin köpekler de genelde asileşme, hırçınlaşma ve asosyal olma gibi birden beliren davranış bozukluklarında da köpek otelleri tercih konusudur. Diğer ırk köpeklerle de sosyalleşme ve çevreye daha sıcak davranma gibi özellikler de kazanmaktadırlar. Kısa süreli ayrılık hem köpeğiniz hem sizin için zor olsa da ikiniz için de faydalı olacağından emin olabilirsiniz. Firmamız bu konuda güvenilir hizmette de titiz ve güvenilir çalışmaktadır. Köpeklerle ilgili tüm hizmetleri firmamızdan alabilirsiniz.

 

 

Yorum Yapın

whatsapp WhatsApp telefon Hemen Ara