Anasayfa > Haberler >Beyoğlu Köpek Eğitimi

Beyoğlu Köpek Eğitimi

Beyoğlu Köpek Eğitimi

Köpekler çok eski çağlardan bu yana insanların en sadık dostu ve en iyi arkadaşıdır. Köpekler ile sağlıklı ve mutlu bir arkadaşlık yaşayabilmeniz için köpeğin mutlaka iyi bir eğitim alması gerekiyor. Köpek eğitiminin bilinçli olarak yapılması ve doğru davranış şekillerinin verilebilmesi önemlidir. Köpek eğitiminin köpeğin yaşına, cinsiyetine, türüne ve karakterine uygun olarak yapılması en doğru eğitim olacaktır.

köpek eÄ?itimleri ile ilgili görsel sonucu

Eğitim yöntemlerinin doğru seçilmesi ve sevgi ile verilmesi köpeğinizin bir ömür boyu iyi bir arkadaş olmasını sağlayacaktır. En iyi köpek eğitimi profesyonel bir eğitmen tarafından verilen uzman köpek eğitimleridir. Köpeğinizi kendiniz eğitmen istediğinizde doğru eğitim yöntemlerini ona en iyi şekilde verebilmeniz gerekir. Bunun için de onunla çok fazla zaman geçirip çok sabırlı olmanızı gerektirir. Evde eğitim sizin için oldukça zor bir süreç olacaktır. Bu nedenle uzman köpek eğitmenlerinden yardım almanızda fayda vardır.

Köpek Eğitimi Ne Zaman Yapılmalıdır?

Köpek eğitimi yavru iken yapıldığında çok daha kolay öğrenecek ve daha kalıcı olacaktır. En doğru zaman küçükken olsa da her yaşta köpek eğitilebilir. Köpek eğitimine başlamak için en uygun zaman 8-10 haftalıkken başlanan eğitimdir. Köpek 6 aylık oluncaya dek verilen eğitimler ömür boyu kullanacağı en doğru davranışları kazanmasını sağlayacaktır. Eğer köpeğiniz büyükse telaş etmeden ve vakit kaybetmeden eğitim almasını sağlayabilirsiniz.

Yavru Köpek Eğitim Programları

Yavru köpekler küçük yaşta verilen eğitimleri uygun eğitim programları ile kolayca alırlar. Yavru köpeklere verilen eğitim kalıcı olur ve bir ömür doğru davranışlar gösteren sosyal bir köpek olmasını sağlar. Onların en iyi şekilde eğitilebilmesi için uzman bir köpek eğitmeninden faydalanabilirsiniz. Zira evde kendi verdiğiniz eğitimler tıpkı çocuklara verilen aile eğitimi gibi olur. Ancak mutlaka bir okula gidip doğru eğitimi alması da gerekir. Yavru köpek eğitim programının ilk aşaması tuvalet ve doğru beslenme alışkanlığıdır. Köpeğin dışarıya ve uygun alana tuvaletini yapması öğretilir.

Ä°lgili resim

Öğünlerde ve yeteri kadar beslenmesi de sağlığı için önemli bir husustur. Bu eğitimin içinde sizin yemeğinizden istememesi ya da dışarıda bir insanın yemeğine saldırmaması gibi kuralları öğrenmede vardır. Bu temel eğitimden sonra davranış programına geçilir. Sahibinin komutlarını ve sözlerini dinleme ve uyma eğitimi, hemcinslerine, diğer hayvanlara ve insanlara nasıl davranacağını öğrenmesi gibi eğitimler verilir.

Köpek Eğitiminde Dikkat Edilecekler

Köpek eğitimi konusunda doğru bilinen yanlışlar sizi yanıltabilir ve ona yanlış eğitim verebilirsiniz. Köpeklerin pozitif eğitim adı verilen ödül ceza yöntemi ile eğitiminde çok dikkatli davranmalısınız. Her yaptığı doğru davranışı ödül maması ile ödüllendirirseniz her zaman isteyecektir. Vermediğiniz zamanlarda ise hırçınlaşır. Bu nedenle doğru davranışlarında ona aferin deyip sarılmak ve sevgi ile ödüllendirmek daha doğru olur. Dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise kesinlikle eğitim esnasında bağırma, vurma gibi şiddet içeren davranışlarda bulunmayın. En doğru eğitim için köpek oteli gibi konforlu bir ortamda eğitim almasını sağlamak olacaktır.

Ä°lgili resim

Köpek Eğitim Hizmetleri

Köpek eğitimi konusunda profesyonel hizmet alabileceğiniz köpek oteli imkânlarımızdan faydalanarak minik dostunuzun sağlıklı ve konforlu bir ortamda en iyi eğitimi almasını sağlayabilirsiniz. Köpek eğitimi konusunda uzman ekibimiz profesyonel eğitim hizmeti sunar. Veterinerlerimiz ile köpeğinizin sağlıklı bir eğitim almasını sağlarız. Özel sunduğumuz eğitim programlarımız köpeğinize özel hazırlanarak oyunlar ve spor aktiviteleri gibi eğlenceli ortamlarda eğitim almasını sağlarız. Ev konforunda konuk ettiğimiz köpeğiniz eğitim sonrası tüm davranışları ile sağlıklı, sosyal ve mutlu bir köpek olur. Köpek eğitimi için en iyi hizmeti bizden alabilirsiniz.

 

 

Yorum Yapın

whatsapp WhatsApp telefon Hemen Ara