Anasayfa > Haberler >Bayramoğlu Köpek Eğitim Okulu

Bayramoğlu Köpek Eğitim Okulu

Bayramoğlu Köpek Eğitim Okulu

Sadık dostlarımız köpeklerin tıplı çocuklarımız gibi belli bir eğitim alarak sağlıklı ve mutlu bir hayat yaşamaları gerekir. Köpeğin öncelikle temel ihtiyaçları olan yeme içme ve tuvalet gibi gereksinimlerini düzenli ve uygun şekilde karşılayabilmesi için bedensel eğitim alması gerekir. Sonrasında davranışlar ve toplu içinde uygun yaşam hususunda eğitim ve öğretim görmesi şarttır. Köpek sahibinin vereceği eğitim bir noktaya kadar yeterli olabilir. Ancak tıpkı çocukların eğitim ve öğretim için okula gönderilmesi gibi köpeklerinde uzman eğitmenler tarafından bir köpek eğitim okulunda eğitilmesi gerekir. Zira köpeğin küçük yaşta edineceği davranış bozuklukları ömür boyu sorunlu bir yaşam sağlayabilir. Bu nedenle köpekler ile bir ömür kalıcı ve sağlıklı bir dostluk içinde yaşamak istiyorsanız onun eğitimine özen göstermelisiniz.

Köpek Eğitimi Nasıl Yapılmalıdır?

Köpek eğitimi köpeğin cinsine, yaşına ve karakterine uygun şekilde yapılması gerekir. Çünkü her cinsin kendine göre davranış şekiller vardır. Köpeğin yaşı eğitimi için çok önemlidir. Tıpkı insanlar çocuk yaşta eğitiliyorsa köpeklerde 2-3 aylıkken gerekli eğitimleri almalıdır.

Ä°lgili resim

Köpek 6 aylık oluncaya dek alacağı eğitim çok sağlıklı ve kalıcı olacaktır. Tabi ki bu büyük köpekler eğitilemez anlamına gelmiyor. Her yaşta köpek eğitilir, fakat daha çok uğraş ve zaman gerekir. Köpek eğitiminde kesinlikle şiddet olmamalıdır. Şiddet köpekte daha saldırgan tavırlara yol açacaktır. Pozitif eğitim adı verilen ödüllendirme sistemi ile eğitimde çok sağlıklı olmamaktadır. Köpek bu yöntem ile rüşvete alışıp her yaptığı davranışta beklentiye girer. Beklediği ödül gelmediğinde saldırgan davranışlar gösterebilir. Köpek eğitimi konusunda en uygun eğitim Alman ekolü adı verilen komutlara uymanın öğretildiği sevgi ile verilen eğitimdir.

Köpek Eğitim Merkezleri

Köpeğinizin en iyi eğitimi alması bir ömür birlikte sağlıklı ve mutlu yaşayabilmenizi sağlar. Bu nedenle sadık dostunuz için en iyi eğitimi alabileceği köpek oteli olarak isimlendirilen merkezlerden faydalanarak eğitim almasını sağlamalısınız. Adeta bir köpek okulu olan bu merkezlerde köpeğiniz oldukça lüks ve konforlu bir ortamda tatil keyfinde eğitim alma şansı bulur. Köpeğin tüm ihtiyaçlarının en iyi şekilde giderilmesini sağlayan merkezler sağlıklı ve hijyenik ortamlardır. Köpek eğitimi konusunda uzman eğitmenler tarafından gerekli eğitimler en uygun yöntemler ile uygulanır.

köpek eğitimi

Geniş alanlara kurulan merkezlerde köpeğin eğlenerek öğrenme, spor gibi aktiviteler ile öğrenme gibi olanaklar sağlanır. Köpek adeta eğlenirken öğrenir. Köpek okullarında köpeğin yeme içme ve tuvalet alışkanlığının yanı sıra diğer hayvanlara, hem cinslerine ve insanlara nasıl davranacağı, komutlara uyma, sahibinin sözünü dinleme gibi birçok alışkanlığı kazanması için eğitimler verilir. Bu eğitimlerin sonunda köpek en doğru sosyal davranış şeklini kazanarak toplum için yaşamayı öğrenir. Sevgi ile sunulan eğitim modelinde köpek kimseye zarar vermeden mutlu yaşama eğitimini alır.

Köpek Eğitim Okulu Hizmeti

Köpeklerin uygun bir ortamda en iyi eğitimi alması için köpek oteli merkezimiz ile hizmet veriyoruz. Köpeklerin beş yıldızlı otel konforunda konaklayıp geniş bir arazide eğitmenlerimiz tarafından sunulan eğitimi almalarını sağlıyoruz. Eğitimlerimiz farklı alanlarda uygulanarak köpeğin girdiği ortamlara nasıl davranması gerektiğini öğretiyoruz. Köpek eğitim okulumuzda kesinlikle şiddet içeren yanlış eğitimler uygulanmaz. Köpek sağlığı ve davranışları konusunda eğitim almış uzman eğitmenlerimiz köpeğinize en uygun eğitimi en iyi şekilde verir. Köpeğinizin cinsine, yaşına ve karakter özelliklerine uygun olarak belirlenen eğitim köpeğinize en uygun şekilde verilmektedir. Köpek okulumuza köpeğinizi gönül rahatlığı ile teslim ederek en iyi eğitimi almasını sağlayabilirsiniz. Temiz ve konforlu köpek eğitim okulu ve uzman köpek eğitimi ile hizmetinizdeyiz.

whatsapp WhatsApp telefon Hemen Ara