Anasayfa > Haberler >Anadolu Yakası Köpek Eğitim Merkezi

Anadolu Yakası Köpek Eğitim Merkezi

Anadolu Yakası Köpek Eğitim Merkezi

Köpek eğitimi, her köpek sahibinin, öncelik verdiği konuların başında gelmektedir. Günlük hayat içerisinde, bazı alışkanlıkların kazandırılması, köpek sahipleri için kolaylık taşıyan konular içerisindedir.

Köpek Eğitim Merkezlerinden Beklenen Hizmetler

Köpek eğitim merkezlerinden beklenen hizmetlerin başında, köpek oteli hizmeti vermesi, beklenmektedir. Uzun ve kısa süreli yolculuklar, zorunlu ayrılıklar nedeniyle, köpeklerin barınak işlemleri, çoğu zaman problem yaşatmaktadır. Böyle durumlarda, konaklama hizmeti verecek, köpeklere özel bir tesis düşünülmektedir. İster kısa süreli, isterse uzun olsun, barınak hizmeti önem taşıyan konular arasındadır.

Bu tesisler de köpek eğitimi verilmesi, o kurumları ayrıcalıklı hale getirmektedir. Uzman veterinerler eşliğinde aşılarının kontrolü, sağlık taramalarının yapılması, ancak, nitelikli merkezlerde mümkündür. Ayrıca, köpekler için, bazı alışkanlıkların kazandırılmasına yönelik eğitimlerin verilmesi de önem taşımaktadır.

Tercih Edilecek Köpek Eğitim Merkezleri

Köpek eğitim merkezlerinin aynı zamanda, köpek oteli işlevi görmesi, tercih konusunda önem taşımaktadır. Ayrıca, sağlık hizmeti sunması da başka önem taşıyan konular arasındadır.

Köpek eğitim merkezi olarak görev yapan kuruluşumuz, aynı zamanda bir köpek otelidir. Kadromuz alanında uzmanlaşmış, tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Verdiğimiz hizmetler kısaca şu şekildedir:

  • Köpeklere her türlü eğitim
  • Köpekler için otel hizmeti
  • Pet Shop hizmetleri
  • Talep olduğu takdirde, köpek satışı
  • Köpeklerinizi evden alıp, eve bırakan, taksi hizmeti verilmektedir.

Köpekler için Verilecek Eğitimin Önemi

Kuruluşumuz, köpek eğitimine ayrı bir önem vermektedir. Bu konuda tecrübeli yaklaşımlarımız bulunmaktadır. Köpek eğitimine başlamak için önerilecek dönem, iki ya da üçüncü aylar içerisindedir. Alınan köpek, altıncı ayını doldurmuşsa, direkt eğitime başlamak yerinde olacaktır. Köpek eğitiminde, ilk verilmesi gerekenler şu şekildedir:

  • Tuvalet eğitimi
  • Ev dışından diğer kişilere yapılan, saldırgan hareketlerin düzenlenmesi, buna dışarıdaki köpekler de dahil
  • Yeterli ve düzenli beslenme alışkanlığının kazandırılması

Köpek eğitimi için gerekli olan süre, köpeğin dönemi ve cinsine göre değişiklik göstermektedir. Bazen iki ayda eğitilebilirken, bazı durumlarda bu süre, beş aya kadar uzamaktadır. Kurum olarak, temel eğitimin sonrasında, istendiği takdirde, ileri seviyede eğitim de verebilmektedir. Bu sayede, köpeğin sahibi ile uyumlu bir hayat geçirmesi sağlanmaktadır. Eğitmen kadrosu uzman olan ekibimiz, amatör bir ruh ile köpek eğitimini severek yapmaktadır. Bu sayede, köpek yarışmalarına da iştirak edecek düzeyde, eğitimlerimiz mevcuttur. Köpek sahipleri, köpek eğitimini hobi olarak, kuruluşumuz da yapma imkanı bulabilirler.

Köpek Oteli Hizmetinde Dikkat Edilecek Hususlar

Köpek oteli hizmetinde, bazı hususlar önem taşımaktadır. Bunların başında, köpeklerin rahat edebileceği büyüklükte konaklama alanları gelmektedir.

Ayrıca, kaldıkları odalardaki havalandırma sistemi de önem taşımaktadır. Güvenlik koşullarının sağlanması ve ortam sıcaklığını belli düzeyde tutan, klimaların ayarlanması gerekmektedir. Gün içerisinde, sıkılmadan gezebilecekleri alanın, büyük olması da önemli hususlardandır. Bu husus, köpeklerin zorunlu olarak kaldıkları dönemde, huzurlu ve mutlu anlar geçirmeleri açısından önemlidir.

Kuruluşumuz, tüm bu hususlarda nitelikli hizmet vermektedir. Kadromuz, ileri düzeyde sertifika almış kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca, sırf köpek yetiştirmek konusunda değil, eğitmenlerimizi, ödül alacak düzeyde yetiştirme misyonu da taşımaktayız. Her ırktan gelen köpeğe, uygun bakım ve konaklama hizmeti sağlanmaktadır.

Ayrıca kuruluşumuz da köpekler için, taksi hizmeti de bulunmaktadır. Köpekleriniz, adresinizden alınıp, istediğiniz yere bırakılıp, tekrar geri alınmaktadır.

Köpek temin etmek isteyenler için de hizmetlerimiz bulunmaktadır. Kuruluşumuz, köpek yetiştirip, talep edildiği takdirde, isteyenlere bu hizmeti sunmaktadır. Ayrıca, dışarıdan sipariş ile köpek temin edebilmektedir. Gelen köpeklerin, aşı ve her türlü sağlık hizmeti yapılıp, teslimi sağlanmaktadır. Tüm bu hizmetleri almak isteyen kişiler, firmamız ile irtibata geçebilirler. Köpek eğitiminde, profesyonel hizmet konusunda, tercih edilebilecek firmalar arasında yer almaktayız.

 

 

whatsapp WhatsApp telefon Hemen Ara