Anasayfa > Haberler >Anadolu Hisarı Köpek Eğitim Merkezleri

Anadolu Hisarı Köpek Eğitim Merkezleri

Anadolu Hisarı Köpek Eğitim Merkezleri

 

Anadolu Hisarı Köpek Eğitim Merkezleri, köpekleriniz için en güvenli bakım ve otel hizmetini sunmaktadır. Özellikle, uzun süreli seyahatlerinizde, köpek oteli hizmetini firmamızdan alabilirsiniz.

Anadolu Hisarı Köpek Eğitim Merkezinin Verdiği Hizmetler

Anadolu Hisarı Köpek Eğitim Merkezi, köpekler için, en üst seviyede hizmet vermektedir. Köpek eğitimi konusunda, deneyimli bir geçmişi ve profesyonel bir kadrosu bulunmaktadır. Verilen başlıca hizmetleri maddeleyecek olursak:

  • Her cins köpeğin profesyonelce eğitimi
  • Barınak veya dışarıdan köpek temini
  • Köpekler için, eğlenceli köpek pansiyon hizmeti
  • Aktör köpekler için, eğitim hizmeti
  • Her cins köpeğe uygun pet shop hizmetleri bulunmaktadır. Ayrıca köpeklerin evden eğitim merkezine ve veterinere gidiş-dönüş hizmetleri de verilmektedir.

Anadolu Hisarı Köpek Eğitim Merkezi’nin Sunduğu Köpek Eğitim Faaliyetleri

Anadolu Hisarı Köpek Eğitim Merkezi’nin sunduğu, köpek eğitim faaliyetlerini kısaca anlatmak gerekirse:

Firma olarak, köklü bir kuruluş olan, Anadolu Hisarı Köpek Eğitim Merkezi, köpek eğitimi konusunda, uzman bir kadroya sahiptir. Eğitim süresi boyunca, ilk verilen eğitimler, kendi hayatını ve sahiplenen ailenin hayatını düzene sokacak şekilde planlanmıştır. Tuvalet, düzenli beslenme ve hareket, aile dışındakilere karşı saldırgan davranışların azaltılması, yönünde verilmektedir. Bu eğitimler, genellikle, iki ile beş ay arasında olmaktadır. Köpeğin eğitime cevap verebilmesi için, altı aydan küçük olması önem taşımaktadır. Şayet eğitimi yapılacak köpek altı aylık ise, hemen eğitimlere başlandığı takdirde, hızlı bir şekilde disipline sokulabilmektedir.

Eğitim verecek kişi, istenirse,  köpeği sahiplenen kişiye de  eğitim verebilmektedir. Bu durum, köpek ile sahibini yakınlaştırmaktadır. Ayrıca, eğitim merkezinden ayrıldıktan sonra da köpek ve sahiplenen kişi arasında, uyumlu bir ilişkinin oluşması hedeflenmektedir. Köpek sahiplerine verilen eğitimler de farklı branşlara ayrılmaktadır. Arkadaş eğitimi diye nitelendirilen, eğitimin yanı sıra, köpek uzman eğitimleri de bulunmaktadır. En çok tercih edilen eğitim programı ise, beraber büyütme kapsamında yer alan eğitimlerdir. Ayrıca, köpeklerin başka köpekler ile kaynaşması da sağlanmaktadır. Diğer yabancı köpeklere karşı, saldırgan davranışların köreltilmesine yardımcı olan eğitimler bulunmaktadır. Köpek ve sahipleri ile birlikte yapılacak, spor eğitim faaliyetleri de bulunmaktadır.

Anadolu Hisarı Köpek Eğitim Merkezi’nin Sunduğu Köpek Konaklama Hizmeti

Anadolu Hisarı Köpek Eğitim Merkezi’nin sunduğu hizmetler arasında, köpek oteli hizmeti de bulunmaktadır. Firma olarak, verdiğimiz hizmetler, profesyonel bakış açısıyla ve günün gereklerine uygun olarak hazırlanmıştır. Köpeklerin barınmasına yönelik olarak hazırlanan odalar, teknolojinin gereklerine uyum sağlamaktadır. Ortam ısısını ayarlamaya yarayan klimalar, havalandırma teşkilatı bulunmaktadır. Köpek sahipleri seyahatte iken, güven içerisinde olmalarını sağlamak üzere, güvenlik sistemlerimiz bulunmaktadır. Köpeklerin kaldıkları zorunlu sürelerde, bir barınma hizmetinden ziyade, onlara tatil ortamı sunulmaktadır. Diğer köpeklerle kaynaşmaları ve spor faaliyetlerinde bulunmaları sağlanır. Açık havada egzersiz yaparken, enerjilerini atmaları ve huzurlu olmaları da sağlanmaktadır.

Anadolu Hisarı Köpek Eğitim Merkezinin Pet Shop ve Pet Taksi Hizmeti

Anadolu Hisarı Köpek Eğitim Merkezi, pet shop ve pet taksi hizmetini de hayata geçirmiştir. Köpeklerin veterinere, ya da köpek eğitim merkezine gidiş ve gelişlerinde nitelikli ve hızlı taksi hizmeti sunulmaktadır. Pet shop hizmeti içerisinde de gerek köpek eğitim merkezinden,  gerekse de yurtdışından istenilen köpeğin sahiplendirilmesi yapılmaktadır. Köpekler, sahiplerine ulaşmadan önce, aşıları eksiksiz bir şekilde yapılıp, gerekli muayenelerden geçirilmektedir. Mama sektöründe de en ünlü mamaları temin etmekteyiz. Her cins köpek için, sağlık koşullarına uygun mama hizmetimiz bulunmaktadır.

Uzman kişilerden, profesyonel hizmeti almak için, firmamızı tercih edebilirsiniz. Köpeklerin eğitimi, barınması ve sağlığı konusunda en profesyonel ve hassas yaklaşımları sunmaktayız.

 

 

whatsapp WhatsApp telefon Hemen Ara